خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

متافیزیک و ماورائطبیعه - صفحه 2
تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 40 , از مجموع 60

مشاهده : 7214 , پاسخ ها : 59
موضوع: متافیزیک و ماورائطبیعه

1. Top | #21
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر شده 653 بار در 223 پست

هو

مرسي وحيد جان
    حقيقتش من ديگه دنبال اين مسائل نيستم
    وقتش رو هم ندارم فقط بعضي وقتها چندتا تمرين انجام ميدم نه واسه انجام کار خاصي فقط واسه سلامتي
    الان هم که اينجا پست ميدم واسه اينه که تاپيک به بيراهه نره
    اطلاعاتم هم اونقدر زياد نيست

مرسي بابت سايت
    سعي ميکنم اگه مطلبي داشتم اونجا بزارم
    تالارهاي کمي رو به متافيزيک اختصاص داديد
    يکي از تالارها هم مربوط به اکيستها بود

شما به من گفتید :جلوي ه كسي اين چيزا رو نبايد گفت چون عواقب رفتن دبال اين كارها بدون علم گريبان گيرش خواهد شد و گناهش پاي ما

ولی خودتون تو سایتتون از اکیستها صحبت کردید
    اگه کسی وارد سایت شما بشه و اکیست بشه ؟
    شما اکيست هستید؟
    نمیخوام به توهین کنم اما دنبال اک نرید
    به عقيدهء خودشون تنها راه رسيدن به خدا "اک" هست
    شنيدم اول که ميري طرفشون ميگن ما کاري به دينت نداريم بعد میگن پیامبران تا عالم 4 بیشتر نرفتن و اگه شما میخواهید بالاتر برید باید ...
    از اونجاست که کم کم...
    و به تناسخ اعتقاد دارن که اسلام اونو رد ميکنه
    يه سري مشکلات ديگه هم دارن
    مثلآ
    اسم کتاب مقدس اون ها هست شریعت کی سوگماد
    وقتی هم انگلیسی مینویسند شریعت مینویسند shariat یا همچین چیزی و ادعا میکنند نام کتاب از ابتدای پیدایش خلقت همین بوده و به زبان سانسکریت(زبان علم قدیم و مقدس هندی) زبان اصلی هندی بوده
    ولی خیلی تابلو هست که شریعت کلمه عربی هست و سه حرف اصلیش هم ( ش-ر-ع ) هست
    و خیلی مشکلات دیگه که جاش اینجا نیست

البته تمرينات خيلي خوبي دارن
    اگه کتابهاشونو مطالعه میکنید فقط تمرینهاشو انجام بدید

(با تشکر از سوشیانت)

خدا يك بار از من پرسيد: تو چرا گناه مي كني؟ من در پاسخش سر به زير افكندم و چشمهايم را بستم. خدا دست روي سرم كشيد و گفت: پس كي توبه مي كني؟ من بيشتر خجالت كشيدم. گفت: من منتظرم
    ویرایش توسط lvleri : September 4th, 2007 در ساعت 09:19 PM
    امضاء ويرايش شد - دليل: تبليغات سايت و وبلاگ شخصي و طرح مسايل سياسي

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما lvleri برای ارسال این پست سودمند:

3. Top | #22
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 53 بار در 33 پست

مرسي از اينكه تو سايت مطلب ميدي ممنونم واقعا

اتفاقا دوست من بنده دقيقا مخالف اك هستم

و دقيقا مي خوام بر ضدش مطلب وارد كنم !!

اشتباه محضه

!!!!

جا واسه بحث زياد داره خواستي بگو تا راجبش صحبت كنيم
    دوست يابي

اگر مي خواهيد دوست يابي كنيد به سايتي برويد كه در پروفايلم هست

سلامت را نمي خواهند پاسخ گفت

سرها در گريبان است

وگر دست از محبت سوي كس يازي

به اكراه آورد دست از بغل بيرون كه سرما سخت سوزان است

4. تشکرها از این نوشته :

5. Top | #23
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.08

هو

کار خوبی میکنی اما کار بهتر اینه که از خوبی دین خودمون بگی
    چرا از بدی بقیه ادیان بگیم ؟

تو اسلام به کارهایی که باعث سلامتی و انرژی میشه خیلی اشاره شده
    اگه اونا رو توضیح بدید همه میفهمن چه دینی داریم و سراغ بقیه ادیان نمیرن
    به نظر من این طوری بهتره
    خیلی ها اصلآ نمیدونن اک چیه
    به نظر من بهتره چیزی هم در موردش نفهمن چه خوب چه بد

اولین ماهانتا امریکایی پال توئیچل بود ودومین که حالا هم زنده هست اسمش هارولد کلمپ هست که میخواد از امریکا اکنکار رو به همهء دنیا ببره
    امریکا سرمایه گذاری های خیلی بزرگی رو روی علم متافیزیک کرده (برای تصلیحات)
    بعید نیست از اکنکار به عنوان راه واسه کم رنگ کردن و نابود کردن اسلام استفاده کنه

یکی از دوستانم که خیلی به من کمک کردن و هیچ وقت هم ندیدمش این طور میگفت :

پال توئیچل در کتاب دندان ببر داستان معراج خودش به کمک استادش ربازارتارز مینویسه که در اون شب به عالم 12 میرسه جایی که باید بتونه به اون برسه تا بتونه ماهانتا بشه
    در اون عالم مستقیما با سوگماد ( خدا ) صحبت میکنه در اونجا خدا اسامی خودشو نام میبره از جمله یزدان و الله و بعدش میگه که ولی بالاترین نام من سوگماد هست
    بعدش در یکی دیگه از کتاب های اکنکار نوشته بود فکر کنم همون ربازارتارز که زنده هم هست و چند هزارسال هم عمرداره که الله خدای مسلمانان همون شیطان هست ( کلنیرانجان )

درضمن اطلاعات من در حدی نیست که بحث کنیم
    فقط در حدیه که میدونم اکنکار خوب نیست
    بهتره وقت خودمون رو با این موضوعات تلف نکنیم

-------------------------------
    حقيقت و دروغ !!

روزي دروغ به حقيقت گفت :
    مــــيل داري با هم به دريـــا برويم و شنـــا کنيم ؟
    حقيقــت ساده پذيرفت وگول خورد .
    آن دو با هم به کنار ساحل رفتند ،
    وقتي به ساحل رسيدند ؛ حقيقت لباسهايش را درآورد .
    و دروغ فرصت طلب لباسهاي او را پوشيدو رفت .
    ازآن روز هميشه حقيقت عــــريان وزشت است ،
    امادروغ در لبــــــاس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان مي شود !!!

ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ات مي کرد بهت چي گفت ؟جايي که ميري مردمي داره که مي شکننت نکنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . تو تنها نيستي . توکوله بارت عشق ميزارم که بگذري، قلب ميزارم که جا بدي، اشک ميدم که همراهيت کنه، ومرگ که بدوني برميگردي پيشم

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما lvleri برای ارسال این پست سودمند:

7. Top | #24
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.02

پیش فرض جواب

درست ميگي

ولي كسي اين رو نمي دونه كه اكنكار با برون فكني فرق داره

درسته به وسيله هر كدوم تقريبا به يك چيز مي رسي ان هم پرواز روحه

در برون فكني خودت به واسطه خودت اين كار رو مي كني و به كمك خود

اما در اكنكار با ذكر كلمات اين كار رو انجام ميدي يه نوع صدا زدنه يه نوع ميشه گفت داري صداشون مي زني ميگي بياين اين كار رو برام انجام بدين اون هام به واسطه انجام پرواز روح براي شما حتما يه چيزي دستگيرشون ميشه

با اكنكار مخالفم

بزرگترين اسما خدا تو بزرگترين كتاب دنيا و علم دنيا يعني قران اسماني اومده

ديگه نيازي نيست براي اين كار از اكنكار طلب كمك كنيم

يا حق
    دوست يابي

سرها در گريبان است

8. تشکرها از این نوشته :

9. Top | #25

همکار قدیمی فروم نیک صالحی

سلام دوستان
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 19,811 بار در 9,574 پست

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiid نمایش پست ها
    عزيزم قبلا گفتم الان هم ميگم

در اين موارد بايد اول كاملا كسب اطلاعات كرد چون تا بع علمي عالم نشدي نبايد بهش عمل كني قدم شما هم روي چشم بنده
    هر كس خواست بياد اونجا با هم حرف مي زنيم راجبش و من تجربياتم رو تا اونجا كه بشه در اختيارتون مي ذارم
    اونايي كه مديومن و تجربه دارن كه با هم تست مي كنيم از صافي رد شد جز گروه ميشه
    اونايي هم كه اطلاعاتشون خيلي خيلي بالاست اونام باز جز گروهن
    و اون دسته كه مي خوان اطلاعات كسب كنن و تازه به اين وادي مي خوان قدم بزارن خودم از مبتدي جواب سوالاشون رو ميدم و باهاشون كار مي كنم چون نبايد راه رو اشتباه رفت خيلي حساسه

منتظرم ... سايتمم تو پروفايلمه اگه رو اسمم كليك كنيد مياره ( تالار گفتمان )

يا حق

ممنونم دوست محترم از توضیحاتتون

ولی لطفا ماها رو گمراه نکنید

همین جا توی همین تاپیک از سیر تا پیاز ماجرا رو تعریف کنید

ممنون میشم به صورت درس درس از مقدماتی تا پیرفته اگر بلدین ما رو راهنمایی کنید و ما

رو به جای دیگه پاس ندین

ممنون میشم
    خدا حافظ همین حالا ....

10. تشکرها از این نوشته :

11. Top | #26

سلام دوستان
    میانگین پست در روز
    0

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط raya نمایش پست ها
    ممنونم دوست محترم از توضیحاتتون

ولی لطفا ماها رو گمراه نکنید

همین جا توی همین تاپیک از سیر تا پیاز ماجرا رو تعریف کنید

ممنون میشم به صورت درس درس از مقدماتی تا پیرفته اگر بلدین ما رو راهنمایی کنید و ما

رو به جای دیگه پاس ندین

ممنون میشم
    چرا کسی درس اول رو نمیگه :confused:
    خدا حافظ همین حالا ....

12. Top | #27
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.08

خوب مثل اینکه خودم باید شروع کنم
    با اجازهء اساتید محترم

درس اول اینه که به خدا توکل کنید و مغرور نشوید
    -------------------------------------------------

هر قدرتی رو از جانب خدا بدونید و شکر کنید
    فکر نکنید با یه برون فکنی خیلی کار سختی انجام دادید
    مغرور نشوید چون همین غرور خیلی هارو بد بخت کرده
    خیلیها که فکر میکردن در این زمینه اطلاعاتشون بالاست و دست به کارهایی زدن اما ...
    سعی کنید درس بگیرید

فعلآ این کتابها رو بخونید و آهنگها رو دونلود کنید
    تا بعدآ بیام و کتاب پرواز روح در 30 مرحله رو بزارم
    البته تمرینهایی هست که زودتر به نتیجه برسید اما این کتاب پله پله این کار رو توضیح داده

برای خوندن کتابها به AcrobatReader احتیاج دارید که معمولآ توی سی دی مادر بوردها و سی دی موبایلها هست

آموزش ساده مدیتیشن
    تهیه و تنظیم : افشین عباسپور386 KB

DownLoad

----------------------------
    دستورات مدیتیشن برای راحتی
    ترجمه: رضا صادقی497 KB

DownLoad

Music
    -----------------------
    DownLoad

DownLoad

DownLoad

توی این صفحه ها کلی آهنگ هست فعلآ همینا کافیه
    اگه بیشتر خواستید Relaxation Music یا Medition Music رو سرچ کنید

Page1

Page2

Page3

خوب بخاطر بسپارید که کلید رویابینی "کسب اقتدار شخصی" است و بدون آن رویابینی ممکن نیست، حالا شما هر چقدر از روش های مختلف استفاده بکنید یا نه بدون اقتدار راه به جایی نمی برید. پس شما پیش از هر چیز باید بیاموزید اقتدار شخصی چیست و چطور می شود آنرا کسب کرد، تمام درس های آینده بدون این یکی بی معنا خواهند بود و شایسته است دوستان قبل از هر چیز با پشتکار به کسب اقتدار شخصی بپردازند. البته برای دوستان قدیمی این درس جدیدی نیست، اما این درس که در اینجا ذکر می کنم بسیار کامل تر از چیزی است که در گذشته ذکر شد:

اقتدار شخصی در افسونگری مهم ترین چیز است، پس تا می توانید اقتدار شخصی کسب کنید*

نامهای دیگرش انرژی حیاتی، چی، پرانا، ایمان و ثواب هستند. برای موفق شدن در مراقبه، برای رویابینی، برون افکنی (به قول عوام پرواز روح) و دیدن موجودات اثیری به اقتدار شخصی نیاز دارید. برای درک مطالب این کتاب و برای راه رفتن و نفس کشیدن نیز اقتدار شخصی لازم است. حتی برای مردن هم اقتدار لازم است.

پس حتما متوجه شده اید که همه ی ما به طریقی دارای انرژی حیاتی هستیم، وگرنه هیچ کاری از ما ساخته نبود. پس بحث اصلی ما نه در مورد کسب اقتدار شخصی بلکه در مورد افزایش چشمگیر آن و همین طور نگهداری از اقتدار شخصی است تا بتوانیم کارهای نیکو و خارق العاده ای انجام دهیم. علاوه بر جادوگران سخنی کوتاه نیز با مسلمانان دارم. امروزه شما به اشتباه هدف را ثواب کردن قرار میدهید. مثلا نماز می خوانید، خیرات می کنید یا به مساجد می روید تا گناهانتان بخشوده شود یا ثواب بیشتری کسب کنید. اما دقت کنید که این انرژی یا همان اقتدار شخصی فقط یک وسیله است. پس کسب اقتدار شخصی یا ثواب کردن، هدف نیست. بلکه این مهم است که تصمیم بگیرید با این ثواب بدست آمده چه می خواهید بکنید. برای اینکه بحث طولانی نشود، بپردازیم بهرازهای افزایش اقتدار شخصی:

1. گسترش آگاهی: اگر شما به هرکاری که می کنید آگاه باشید از آن کار اقتدار کسب می کنید. حال فرقی نمی کند این کار غذا خوردن باشد یا انجام تکالیف مدرسه یا پول در آوردن. منظور من هم از آگاهی همان چیزی است که در مراقبه تجربه می کنید، نظارت مطلق بدون تفکر کردن یا چسبیدن به موضوع مورد تمرکز. مسلما مراقبه کردن در این راه کمکی سودمند خواهد بود.

2. اهمیت خود را از دست دادن: بدون شک پس از مورد اول این یکی مهم ترین راه کسب انرژی حیاتی است. شما در روز مقدار بسیار زیادی از انرژی خود را صرف خوب بودن یا خوب ماندن می کنید. از لباس و آرایش گرفته تا طرز رفتار و گفتارتان. البته من قصد ندارم که بگویم اینها کارهای بد هستن با بهتر است شلخته باشید، بلکه خیلی ساده سعی دارم به شما بگویم این بازی خوب بودن را رها کنید، خودتان باشید. هر چه که هستید، خوب یا بد، پست یا والا، فقط خودتان باشید. مراقبه کنید، با اجسام بی جان و نباتات صحبت کنید و هر وقت که کسی چیزی به شما گفت که بهتان بر خورد یا خواستید نقش بازی کنید، به خاطر بیاورید که شما هیچ اهمیتی ندارید، مطلقا هیچ اهمیتی! این طوری خیلی آرام می شوید و اقتدار هستی و کائنات بر سرتان سرازیر می شود.

3. مرگ مشاور شماست: این داستان خیالی یا دروغ نیست، بلکه مرگ هر شخص به فاصله ی یک بازوی گشوده در سمت چپ اوست. اگر دستتان را دراز کنید، نوک انگشتانتان به او بر خورد می کند. آیا مورمورش را در نوک انگشتانتان حس می کنید؟ او همراه شماست جدا یا گم نمیشود. او آنجاست و کوچکترین تماسش با شما نتیجه اش مرگ شماست، ولی آنجا نایستاده تا شما را بترساند یا زندگی را بر کامتان تلخ کند، بلکه او آنجاست تا به شما یادآوری کند که تا ابد وقت ندارید. و همین باعث می شود که وقتتان را درست تنظیم و عمل کنید.

4. مسئولیت کامل اعمال خود را پذیرفتن: همین حالا و همین لحظه، مسئولیت کامل تمام اعمالی که بر دوش شماست را بپذیرید، به عنوان یک پدر، دانش آموز یا کارمند، یا حتی به عنوان کسی که قول داده هر روز زباله ها را راس ساعت 9 بیرون بگذارد! همه را بپذیرید و مو به مو انجام دهید، چون این مسئولیت شماست. اما اگر می گوئید به من چه، یا این یکی را دوست ندارم. خب، رهایش کنید. از عواقب یا آینده هم نهراسید. کاری که امروز برای شما سودی ندارد در آینده هم چندان کاری برای شما از دستش بر نمی آید. پس یا مسئولیت کامل انجام کاری را می پذیرید یا رهایش می کنید، چیزی بین این دو وجود ندارد. و بدانید با هربار به عهده گرفتن مسئولیت کارتان، خروارها اقتدار شخصی کسب میکنید. از آنها که برای رویابینی مناسب اند!

5. شکارچی شدن: نه به معنای خود شکار کردن، بلکه به معنای داشتن منش شکارچی. در واقع یک شکارچی می داند چرا شکار می کند، از برای که و به خاطر که. او دنیای اطرافش را که در آن به شکار می پردازد به خوبی می شناسد، شکارش را از بین گله ی انبوهی بر می گزیند و درست در زمان و مکان مناسب دست به عمل می زند. شما نیز باید اینگونه باشید دارای اعمال دقیق، احساس ها و تصمیم های قاطع، موثر و بدون تاسف یا پشیمانی و تمام زیبایی این اصل در آن است که تنها با تفکر و تصمیم قاطع برای شکارچی شدن، شما تبدیل به یک شکارچی می شوید. محکم و استوار بایستید، چرا که شما حالا یک شکارچی هستید. هدف را تعیین کنید، به عمل بپردازید و درست در زمان و مکان مناسب به چنگش بیاورید.

6. تاریخچه ی شخصی خود را از بین بردن: . همه ما اسیر گذشته ها هستیم، مشکل ما این است که دیگران دقیقا میدانند ما که هستیم و از کجا آمده ایم آنها از ما انتظارات خاصی دارند نه برای اینکه به آنها قولی داده ایم یا حرفی زده ایم، بلکه به این خاطر که آنها تاریخچه شخصی ما را میدانند. لازم نیست برای همه، همه چیز را توضیح دهید لازم نیست کسی بداند اسم واقعی شما کیست یا از کجا آمده اید. بگذارید ندانند و در اسرار و تاریکی فرو روید. همیشه در داستان های کهن انسان های قدرتمند کسانی اند که ناشناس و مرموزند. از ناکجا می آیند و دوباره در مه محو می شوند. فلان سوار ناشناس که در افق پدیدار گشت یا فلان پیر خردمند که آنانرا راهنمایی کرد. شما نیز مانند شخصیت های این داستان های کهن تصمیم بگیرید و از امروز به طور "تدریجی" به از بین بردن تاریخچه ی شخصی خود بپردازید. احمق یا رویایی نباشید. شما نمی توانید تاریخچه ی شخصی تان را برای دوستان صمیمی یا خانواده تان از بین ببرید، بلکه باید با راهکارهای عملی و ساده آغاز کنید. مثلا به دیگران توضیح ندهید در حال انجام چه کاری هستید یا چه اهداف و نقشه هایی در سر دارید، یا برای افراد تازه واردی که ملاقات می کنید از سیر تا پیاز زندگی تان را شرح ندهید! خلاصه کلام آنکه همیشه آگاهانه قسمتی از اطلاعات شخصی تان را پیش خود نگاه دارید و کم کم این توانایی را گسترش دهید. و تا مجبور نشده اید تاریخچه ی شخصی تان را بروز ندهید.

7. دست نیافتنی شدن: مسیر زندگی شما همچون جاده ایست که شما آنرا می پیمایید. و دست نیافتنی بودن، هنر در دسترس بودن یا نبودن است در قسمتی از این مسیر. شما باید بیاموزید که به اراده ی خود در دسترس باشید یا خارج از دسترس. این فقط در مورد آدم های اطراف شما نیست. بلکه در مورد حیوانات، اشیاء و خلاصه کل دنیای اطراف شماست. در واقع، لازم نیست خود را پنهان کنید یا الکی خود را خیلی مشغول نشان دهید. فقط تعادل داشته باشید و قناعت پیشه کنید. از هر چیز به اندازه استفاده کنید. به عنوان مثال اگر دوستی دارید که از بودن با او لذت می برید، نباید هر زمان که فرصت پیش آمد به او سر بزنید و تا جایی که جان دارید این کار را تکرار کنید، بلکه در عوض باید آرام باشید و بیندیشید و از اقتدار تازه به دست آمده تان استفاده کنید و روابطتان را با او به حد تعادل برسانید. این در مورد غذا خوردن، بازی و تفریح کردن و تحصیل هم صدق می کند. پس دست نیافتنی بودن در واقع یعنی ارتباط با دنیای اطراف به اندازه و در حد تعادل و محروم کردن آگاهانه ی خود از برخی چیزها، درست در زمانی که احساس می کنید این کاریست که باید انجام شود. اما مانند مورد قبل تذکر می دهم که شما نمی توانید این اصل را به یکباره در تمام جنبه های زندگیتان به کار بندید، بلکه ابتدا باید گامهای ساده تری بردارید. ابتدا روابطتان با همسایگان یا همکاران را کنترل کنید، همین طور در مورد علایق شخصی تان تفکر کنید و آنها را به راه راست و تعادل بیاورید. سپس وقتی که ماهرتر شدید می توانید این اصل را گسترش دهید و در مورد دوستان نزدیک، خانواده و کل جهان پیرامونتان آنرا به کار برید. عجله نکنید، فقط پشتکار داشته باشید. در ضمن بنا به تجربه ی شخصی خود من ایراد انسان ها در این زمینه بیشتر از بی هدفی سرچشمه می گیرد. پس داشتن هدفی که با اشتیاق دنبالش کنید، کمک بزرگی خواهد بود.

8. شکستن عادات زندگی: نباید هیچ عادتی داشته باشید. همین حالا و همین لحظه تصمیم بگیرید و هر عادتی را رها کنید. عادات مشخصی همچون سر ساعت مشخصی خوردن یا خوابیدن، عادت سیگار کشیدن، عادت پیاده روی کردن و خلاصه هر عادتی که دارید. البته این نوشته روی بر ندارد که به شما بگوید تمام علایق شخصی تان را رها کنید، بلکه فقط منظور این است که به هیچ کدام به صورت عادت یا از روی برنامه ی زمانی از پیش تعیین شده نپردازید. برای این کار از چیزهای ساده شروع کنید و کارها را به گونه ای دیگر انجام دهید تا از این شیوه ی نوین، بینشی نوین و در نهایت اقتدار شخصی نوینی نصیبتان شود. مثلا به جای قاشق با چنگال غذا بخورید. چای را بدون قند میل کنید، در حین روشن کردن کامپیوتر به جای کیس اول بلند گوها را روشن کنید. با دست راست دست بدهید. به جای اینکه از پیاده رو راه بروید از بین گل و بوته های حاشیه پیاده رو راه بپیمایید اگر بچه ی کوچک داشته باشید خوب این یکی را می فهمید، چون بچه ها همیشه سخت ترین و ماجراجویانه ترین راهها را برای عبور انتخاب می کنند و شما را شگفت زده بر جای باقی می گذارند که چرا براستی از این راه می روند! راههای عجیب و غریب دیگری هم هست. مثلا برفک تلویزیون را تماشا کنید. بدون صدا با دوستانتان حرف بزنید. بستنی را بجای اینکه لیس بزنید، درسته قورت دهید و هزار و یک راه دیگر. خودتان نیز می توانید راههای ابتکاری برای خودتان بوجود آورید. همه ی این راهها به شما یاد می دهند که همیشه راه دیگری هم برای نگاه کردن به زندگی هست و هم اینکه شما چقدر اسیر عادات خودتان بودید. کار آزموده تر که شدید نسبت به هر عادتی که شما را به بند کشیده حساس تر می شوید. هدف نهایی این تمرین این است که هرگز در قید و بند هیچ عادت یا روشی خاص برای انجام کاری نباشید. رها و آزاد باشید و از امتحان راههای نوین نهراسید. مطمئنا بینش و درک جدیدی که کسب می کنید برای اول بار شما را شگفت زده خواهد کرد همان طور که با من این کار را کرد و آنروز من با شگفتی از خودم پرسیدم آیا به راستی زندگی از قبل این طور بوده و من نمی دیدیم یا یکی همه ی این چیزها را امروز اینجا گذارده؟!

9. تعقیب کردن افسانه ی شخصی: به علت مهم بودن، این روش خود یکی از اصول پایه افسونگری (اصل چهارم) محسوب می شود، که در جای خود توضیح داده می شود.

10. نچسبیدن به هیچ چیز: این اصل در این مورد است که، به هیچ چیز تعلق خاطر نداشته باشید، و بدانید همه چیز روزی نابود خواهد شد. برای درک بهتر و به کار بستن این اصل تمرینی ساده ولی عملی در پیش روی شماست، هر چند که عمل به آن نیاز به اقتدار و شهامت دارد. و اما شرح تمرین: هر آنچه که احتیاج ندارید را ببخشید یا دور بریزید، فرق نمی کند این شیء یک یادگاری قدیمی باشد یا یک جاکلیدی ساده. هر آنچه که در زمان حال بی استفاده مانده را از مالکیت خود خارج کنید. این ضرب المثل قدیمی که می گوید "هر آنچه خوار آید، روزی به کار آید" را مطلقا رها کنید. چرا که کاملا مزخرف است. برای خودتان آشغال جمع نکنید به امید اینکه روزی به کارتان آید. تنها باید چیزهایی را جمع کنید که در حال جاودانه به کارتان می آیند. در آینده کائنات هر چیز را که لازم باشد در اختیارتان قرار خواهد داد. همین کار را با اسباب و وسایل اضافه ی خانه و لباس هایی که مدتهاست نپوشیده اید، انجام دهید. همه را با این جمله ی الهی: "به ابدیت بپیوند" برکت دهید و رها کنید. همین حالا این کار را انجام دهید چرا که هر لحظه که می گذرد این اسباب و اثاثیه ی روی هم تلنبار شده، انرژی با زحمت به دست آمده ی شما را می دزدند و خبیثانه برای خود نگاه می دارند. پس فراموش نکنید که همه چیز فانی و از دست رفتنی است و به هیچ دل نبندید. این اصل بنا ندارد که به شما بگوید دارایی هایتان را دور بریزید یا آنها را دوست نداشته باشید، بلکه فقط به این معنا که به آنها وابسته نباشید و عمیقا آگاه باشید که آنها روزی خواهند رفت. خود من برای از دست دادن چیزهایی که دوست می دارم از جمله ی الهی "کل شیء هالک الا وجهه" استفاده می کنم که به این معناست: "هر چیز نابود شدنی است الا روی او ". که این جمله کمک بزرگی است برای رها کردن هر چه غیر ضروری است و برای التیام دردهامان. در پایان به سخن جادوگری بزرگ خوب گوش بسپارید، زمانی که می گوید: "به هیچ دل نبندید، مگر اینکه بتوانید بدون تردید در فاصله ی هفت دم و بازدم طبیعی آنرا رها کنید و به طرف دیگر خیابان بروید! " و این پیام نهفته ی این اصل را در بردارد.

خب، این کلید رویابینی است. از همین حالا شروع کنید و به کسب اقتدار شخصی بپردازید. هر چند در آینده به بررسی و ذکر تمرین های گوناگون با رویکردهای مختلف خواهیم پرداخت، اما بسیار محتمل است که با جدی گرفتن گام نخست بدون هیچ روش اضافی موفق شوید در چند روزه آینده اولین تجربه ی برون افکنی یا آگاه در خواب را داشته باشید. با آروزی توفیق برای شما.

براي گام بعدي آماده اي؟
    مرد جواني كه مي خواست راه سير وسلوك الهي را طي كند، به سراغ يك پير و استاد رفت تا از او درس پاكي و سلوك بياموزد.
    استاد براي درس اول به او گفت: تا يك سال به هر كس كه به تو حمله مي كند يا ناسزا مي گويد ، پول بده!
    تا دوازده ماه، هر كس به جوان حمله مي كرد، جوان پولي به او مي داد و او را شرمنده مي ساخت . آخر سال جوان به سراغ استاد رفت تا گام بعدي را بياموزد. استاد گفت : به شهر برو و برايم غذا بخر.
    جوان بدون چون و چرا راه افتاد.همين كه جوان رفت ، استاد خود را به لباس يك گدا در آورد و از راه ميان بر به كنار دروازه شهر رفت.
    وقتي مرد جوان رسيد ، استاد شروع كرد به توهين و فحش دادن به او. جوان به گدا گفت : عالي است ! يك سال تمام مجبور بودم به هر كس كه به من توهين مي كرد ، پول بدهم اما حالا مي توانم مجاني فحش بشنوم ، بدون اينكه پشيزي خرج كنم و اين جاي شكر دارد.
    استاد وقتي صحبت جوان را شنيد ، ماهيت خود را نشان داد و گفت : پسرم تو براي گام بعدي آماده اي ، چون ياد گرفته اي كه به روي مشكلات لبخند بزني.
    ویرایش توسط lvleri : September 18th, 2007 در ساعت 04:09 PM

13. تشکرها از این نوشته :

14. Top | #28
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 37 بار در 23 پست

خروج روح ازبدن و سفر اگاهانه ان به هر نقطه اي در جهان يا اطراف به نامهاي گوناگوني بيان داشته اند وهرملتي شتاخت خاصي نسبت به اين سفر دارد.اين عمل را عروج يا خروج كامل روح از جسم مادي و سفر به عوالم كبريايي يا مادي و روحي مينامند.هدف از برون فكني هاي روحي اين است كهنسل بشر در زمان زنده بودنبه وجود ذاتي خود پي ببرد وبداندكه خارج از جسم مادي نيروهاي ديگري نيز وجود دارندتا بتواند با مشاهدات روح خود در زمان برون فكني به حقايق وجود و قدرت كاينات ونيروهاي نهان وماورا دست يابد. زماني كه فردي توانست در قالب روحي خود با ضمير اگاه از نقطه اي به نقطه ي ديگر سفر كند و در محل دوم مشاهداتي داشته باشد ان شخص توانسته است يك عمل ساده ي برون فكني انجام دهد. براي انجام عمل برون فكني در مراحل قبل از اجراهر فردي بايد به چند عامل اصلي دست پيدا كند و سپس اقدام به اجراي ان نمايد. اول به دست اوردن دانش مادي يا محيط كه همگان ميتوانند باكسب علوم به ان دست يابند. دوم دانش معنوي است كه در افراد جوامع مختلف متفاوت است. سوم خود شناسي كه ان هم در افراد متفاوت است. كسي كه قصد اجراي تمرينات برون فكني را داردمدتها بايد به تمرينات مختلف روحي ادامه دهدتا اينكه موفق به خروج از جسم مادي شودو زمانيكه موفق به انجام اين مرحله ي ساده ي برون فكني شداز اين به بعد سفر او بستگي به پشتكار و خواست او بستگي داردتا اين كه بتواند موفقيت هاي بسياري را در زمان حيات خويش كسب كند وبه ارزو و امال خود كه همانا سفر كردن تمام نقاط عالم است دست يابد. افرادي كه برون فكني انجام ميدهند سه دسته اند: اول كساني هستند كه داراي قدرت ذاتي برون فكني اندو ميتوانند اين عمل را بدون داشتن علوم روحي يا شناخت كامل انجام دهند ولي تمام حالت ها ي برون فكني انها ناقص و اتفاقي است يعني حداكثر تا ديدن جسم مادي اكتفا ميكنند و قدرتي بالاتر ندارند. دوم افرادي هستند كه قدرت ذاتي چنداني ندارند ودراثرتمرين زياد ومرارت هايي كه تحمل كرده اند موفق به انجام عمل برون فكني به طور اگاهانه شده اند. وسوم افرادي كه از راه تزكيه ي نفس و عرفان به شناخت كامل دست يافته اند. ادامه دارد... برگرفته از كتاب كليات علوم روحيخروج روح ازبدن و سفر اگاهانه ان به هر نقطه اي در جهان يا اطراف به نامهاي گوناگوني بيان داشته اند وهرملتي شتاخت خاصي نسبت به اين سفر دارد.اين عمل را عروج يا خروج كامل روح از جسم مادي و سفر به عوالم كبريايي يا مادي و روحي مينامند.هدف از برون فكني هاي روحي اين است كهنسل بشر در زمان زنده بودنبه وجود ذاتي خود پي ببرد وبداندكه خارج از جسم مادي نيروهاي ديگري نيز وجود دارندتا بتواند با مشاهدات روح خود در زمان برون فكني به حقايق وجود و قدرت كاينات ونيروهاي نهان وماورا دست يابد. زماني كه فردي توانست در قالب روحي خود با ضمير اگاه از نقطه اي به نقطه ي ديگر سفر كند و در محل دوم مشاهداتي داشته باشد ان شخص توانسته است يك عمل ساده ي برون فكني انجام دهد. براي انجام عمل برون فكني در مراحل قبل از اجراهر فردي بايد به چند عامل اصلي دست پيدا كند و سپس اقدام به اجراي ان نمايد. اول به دست اوردن دانش مادي يا محيط كه همگان ميتوانند باكسب علوم به ان دست يابند. دوم دانش معنوي است كه در افراد جوامع مختلف متفاوت است. سوم خود شناسي كه ان هم در افراد متفاوت است. كسي كه قصد اجراي تمرينات برون فكني را داردمدتها بايد به تمرينات مختلف روحي ادامه دهدتا اينكه موفق به خروج از جسم مادي شودو زمانيكه موفق به انجام اين مرحله ي ساده ي برون فكني شداز اين به بعد سفر او بستگي به پشتكار و خواست او بستگي داردتا اين كه بتواند موفقيت هاي بسياري را در زمان حيات خويش كسب كند وبه ارزو و امال خود كه همانا سفر كردن تمام نقاط عالم است دست يابد. افرادي كه برون فكني انجام ميدهند سه دسته اند: اول كساني هستند كه داراي قدرت ذاتي برون فكني اندو ميتوانند اين عمل را بدون داشتن علوم روحي يا شناخت كامل انجام دهند ولي تمام حالت ها ي برون فكني انها ناقص و اتفاقي است يعني حداكثر تا ديدن جسم مادي اكتفا ميكنند و قدرتي بالاتر ندارند. دوم افرادي هستند كه قدرت ذاتي چنداني ندارند ودراثرتمرين زياد ومرارت هايي كه تحمل كرده اند موفق به انجام عمل برون فكني به طور اگاهانه شده اند. وسوم افرادي كه از راه تزكيه ي نفس و عرفان به شناخت كامل دست يافته اند. ادامه دارد... برگرفته از كتاب كليات علوم روحي

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما angela برای ارسال این پست سودمند:

16. Top | #29

سلام دوستان
    میانگین پست در روز
    0

Unhappy

با سلام

من نمیدونم چه گناهی ما کردیم که هر کی میاد توضیح بده 6- 7 درس رو جا میذاره یا کتاب

معرفی میکنه :(بابا دوستان گرامی از همون اول اولش توضیح بدین خودم هم میدونم کتاب

وجود داره البته بد نیست در اینت راستا کتابهای مدیتشین و ..... معرفی بشن ولی جدا از اول

شروع کنید تا ما هم یه چیزی حالیمون بشه :(
    خدا حافظ همین حالا ....

17. Top | #30
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.08

هو

از اول ؟ منظورتون چیه ؟(از اول ماوراء یا برون فکنی)

من هم از اول شروع کردم
    گفتم که شما این کتابها رو بخونید
    تمرینهاشو انجام بدید
    این آهنگها رو هم هنگام تمرین گوش بدید
    یکم قدرت روحیتون بالا بره بعد ...
    یهو که نمیشه
    من که گفتم فعلآ این تمرینها رو انجام بدید بعدآ تمرینهای کتاب (پرواز روح در 30 مرحله) رو میزارم

روزي جواني نزد عارفي رفت كه كنار رودخانه ايي خروشان مشغول مراقبه و ذكر و عبادت بود و از او خواست تا شاگردش شود. عارف پرسيد براي چه مي خواهي خدا را ببيند .عارف ناگهان از جا مي جهد به جوان حمله ور مي شود و گردنش را محكم چسبيده و سرش را زير آب فرومي برد . درست قبل از آنكه جوان خفه شود، عارف او را از زير آب بيرون مي كشد و پس از جان گرفتن مجدداز او مي پرسد :
    -وقي زير آب بودي در طلب چه چيزي اينقدر دست وپا مي زدي ؟
    جوان پاسخ داد: هوا !
    و عارف گفت :پس به خانه ات برگردو هروقت به اندازه هوا براي طلب خدا به دست و پاافتادي نزدمن آي

18. تشکرها از این نوشته :

19. Top | #31
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 37 بار در 23 پست

یک نوع برون فکنی است که با کمی تمرین میتوان به آن دست پیدا کرد.برای انجام این برون فکنی میبایست از آرامش روحی کاملی برخوردار باشیدو بتوانید تمرکز قوای جسمانی و عقلانی خویش را به وجود آوریدو با چشم باز آنقدر نقطه ای از جسم خود را نگاه کنید تا اینکه احساس نمایید آن محل به ارتعاش در آمده ضمن اینکه در ذهن خود به طور دائم این مطلب را می پرورانید که بزودی آن نقطه ای راکه نظاره می نمایید تحت تاثیر امواج و قدرت های چشمی شما قرار میگیرد.در این موقع به ذهن خود می قبولانید که شعاع آن لرزش ها به تدریج از آن نقطه تجاوز میکند و نقاط دیگر بدن را در همان راستا فرا می گیرد و پس از مدتی بروز چنین حالتی را در وجود خویش احساس خواهید کرد به گونه ای که این لرزش ها پس از مدتی تمام بدن را فرا می گیرد و در این زمان صداهای غیر عادی را در گوش احساس خواهید کرد.در این هنگام باید چشم های خود را ببندید و همچنان آرامش خود را حفظ کنید.در این احساس سبکی و آرامش خاصی به شما دست می دهد. زمانیکه روح کالبد فیزیکی خود را ترک میکندضمیر آگاه و ناخودآگاه هر دو به کار می افتد که در این موقع ضمیر ناخود آگاه با جسم ثانی و ضمیر آگاه با جسم مادی همراه است. البته همه ی این اعمال باید با آگاهی و شناخت کافی انجام شود و گرنه خطرات جبران ناپذیری را در پی دارد.

20. تشکرها از این نوشته :

21. Top | #32
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.08

مرسی بابت تمرین
    اما این تمرین برون فکنی در بیداریه
    فکر نمیکنید یکم زوده؟
    اجازه بدید خودم کم کم تمرینها رو میگم
    تو این مثاءل اصلآ نباید عجله کنید
    ---
    کسی کتابها رو خونده ؟
    تمرینها رو انجام دادید ؟
    ----------------------

برای ريلکس شدن کارها و روشهای گوناگونی وجود دارد و نوع ريلکس شدن نيز برای کارهای مختلف فرق ميکنيد. برای مثال اگر بخواهيد از هياهوی زندگی چند دقيقه ای دور باشيد يک نوع ريکس شدن است و اگر ميخواهيد کاری فرای مادی انجام دهيد نوع ريلکس شدن آن فرق ميکند.

- اگر ميخواهيد از هياهوی زندگی آسوده باشيد.
    اين نوع ريلکس شدن باعث ميشود تا مغز شما استراحتی کند و بتوانيد راحتتر فکر کنيد و تصميم بگيريد.

- برای شروع ابتدا يک جای راحت پيدا کنيد. اين جای راحت ميتواند روی يک صندلی باشد (البته بايد بتوانيد روی آن لم دهيد) روی تخت روی زمين روی مبل يا هرجايی ديگر که بتوانيد آرام و راحت دراز يا بنشينيد.
    - طوری بشينيد يا لم دهيد که فشاری روی شما نباشد برای مثال سيخ نشينيد که کمر شما درد بگيرد يا اگر کاملا سست شديد بيفتيد.
    - اگر موسيقی ملايمی داريد مثل موسيقی های کلاسيک آن را با صدايی کم پخش کنيد. صدا آنقدر کم نباشد که مجبور به شنيدن آن باشيد و آنقدر زياد نباشد که ديگر صداهای محيط را نشنويد. از هدفن برای گوش دادن استفاده نکنيد.
    - آرام چشمان خود را ببنديد.
    - سعی کنيد به هيچ چيز فکر نکنيد. مثل مشکلات امروز٬ راه حل فلان مسئله٬ فقط به راحتی خودتان فکر کنيد. فکر کنيد که چه آرامشی داريد.
    - آرام آرام بدن خود را سست کنيد. يک احساس شيرين در پشت چشمان شما پديد می آيد. پلکهای شما بلعکس بدنتان سنگين ميشود. از اين حالت لذت ببريد.
    - سعی کنيد همراه موسيقی به مناظر زيبا در طبيعت فکر کنيد. خاطرات شيرين خود را به ياد بياوريد و خاطرات تلخ را فراموش کنيد. شايد لبخندی هم روی لبانتان پديد بيايد.
    - از بخاط آوردن صحنه های هيجان آور پرهيز کنيد. مثل ورزش کردن٬ مسابقه دادن٬ يا ...
    - همراه با اين تمرکز ۲ نفس تقريبا عميق بکشيد بدن گونه که از بينی نفس را کشيده و آرام و به تدريج از دهان خارج کنيد سپس يک نفس عميق که تمامی ريه های شما پر از هوا شود بکشيد آنقدر بکشيد که احساس سرفه به شما دست دهيد (احساس سرفه ولی اگر خواستيد سرفه کنيد نفس را بيرون دهيد هرگز نگذاريد سرفه يا عطسه نماييد) و آنگاه به آرام نفس را بيرون دهيد اين توالی را سه دفعه انجام دهيد. بعد از سه بار انجام دادن ديگر نفس خيلی عميق نکشيد. نفسهای عميق خود را کوتاه تر کنيدو تا آرام نفس بکشيد.
    - آرام آرام خواب شما را فرا ميگيرد. و ديگر هيچ بخاطر نمی آوريد.
    - حدود ۱۰ الی ۱۵ دقيقه بعد از خواب بيدار ميشويد. احساس سرزنده بودن و شادابی خاصی داريد.
    - اعضلات بدن خود را بکشيد تا خون به تمامی سلولهای شما برسد.

از اين ريلکس شدن لذت خواهيد برد. حالا به سر کار و مشغله های زندگی برويد.

----------------------------------

1-محل و زمان مناسب برای اجرای تمرینات انتخاب کنید که از آرامش نسبی برخوردار باشد ومشغله خانوادگی و کاری , در آن مدت اجرای تمرینات , دخالتی نداشته باشد.
    2-تمام بندهای اضافی از قبیل ساعت انگشتر وغیره را از خود دور کنید
    3-لباس ساده و راحتی به تن کنید که در آن احساس آرامش نمائید.
    4-بهترین حالت این است که به پشت دراز بکشید , در غیر این صورت می توانید روی صندلی یا مبل راحتی بنشینید و سپس چند نفس عمیق بکشید و این نفس کشیدن ها در نحوه اجرای عمل خود هیپنوتیزم بسیار مهم است و نحوه نفس کشیدن عمیق به این صورت است که اگر در مدت هشت ثانیه عمل دم را انجام می دهید , باید در مدتی حدود یک ثانیه , آن هوای فشرده داخل ریه را , کاملا تخلیه نمائید و این عمل را آنقدر انجام دهید تا اینکه گرمای ملایمی در قسمت چپ یا راست سر یا گردن احساس نمائید و این احساس در افراد بین چهار تا بیست و دو نفس به وجود می آید و پس از آن احساس , اقدام به تنفس با ریتم معمولی نمائید.
    یکی از بزرگترین نیروهایی که در ذات هر فردی به صورت پنهان وجود دارد , قدرت تفکر و اندیشه و تخیل های او می باشد و متاسفانه بسیاری از مردم , شناختی نسبت به آن ندارند و زندگی را بدون آگاهی از نیروهای درونی خویش , سپری می نمایند و این نیروها هستند که در شرایط خاصی , تمام کنترل و قدرت های جسم مادی را در اختیار خویش در می آورند.

5-کلمه یا لغت یا جمله کلیدی را که از قبل برای خود انتخاب نموده اید , برای آرامش جسم و روح و روان , چند بار تکرار نمائید.

6- در این موقع چشم ها را ببندید و مجددا لغت کلیدی را چند بار دیگر تکرار کنید.

7- در ذهن با خود صحبت کنید و بگوئید که "من از یک تا ده می شمارم و در حین شمارش پلک چشمهایم بتدریج سنگین می شوند , به طوری که پس از شمارش عدد ده , قادر به باز کردن پلک چشمهایم نخواهم بود" سپس شروع به شمارش نمائید و زمانی که عدد ده را شمارش نمودید , آنگاه پلک پلک چشمها را آزمایش کنید , ضمن اینکه فاصله هر شمارش می تواند بین دو تا سه نفس کشیدن معمولی شما باشد.

چنانچه در این موقع پلک چشم ها باز نشدند , باید بدانید که توانسته اید قسمتی از بدن خود را تحت تاثیر نیروی تلقینات ذهنی خویش در آورید و این اولین و مهمترین گامی است که در خود هیپنوتیزم توانسته اید بردارید , ولی اگر پلک چشم های شما از هم باز شدند , باید تمرین را مجددا شروع نمائید و در این امر هیچ عجله ای از خود نشان ندهید و هرگز انجام این اعمال را بازی و شوخی نگیرید , چون بعدها اثرات ناباوری بدی در ذهنتان بوجود خواهد آمد.

8- زمانی که مطمئن شدید که قادر به باز کردن چشم های خود نیستید , آنگاه به ذهن خود بقبولانید که تا عدد بیست شمارش خواهید کرد و با هر شمارش که انجام می دهید , ضمن اینکه پلک چشم ها سنگین تر می شوند , به عضلات بدن شما , حالت سستی و رخوت دست می دهد و سپس شروع به شمارش کنید , زمانی که این حالت را در وجود خویش احساس نمودید و شمارش نیز به پایان رسید که یک بار دیگر پلک چشم های خود را آزمایش نمائید تا کاملا مطمئن شوید که از هم باز نمی شوند و چنانچه پلکها از هم باز شدند , مجددا از تمرین اول شروع به شمارش نمائید.

9- پس از احساس آرامش و سستی در عضلات بدن , به ذهن خود تلقین نمائید که تا عدد سی می شمارم و با هر شمارش که بین چهار تا شش نفس کشیدن است , عضلات بدنم از سر و گردن و سینه و دست و شکم و کمر و باسن و پا و ... , بتدریج حرکت خود را از دست می دهند و قدرت هر گونه حرکتی از آنها گرفته می شود , آنگاه اقدام به شمارش نمائید.

10- زمانی که عدد سی را شمارش نمودید , به یکی از اعضاء بدن خود مانند پنجه پای راست یا دست چپ و ... توجه نمائید و سعی کنید آنرا به حرکت درآورید , اگر آن را نتوانستید حرکت دهید , باید بدانید که تلقین پذیری کامل بوده , ولی چنانچه آن را حرکت دادید , باید مجددا از تمرین سوم و از شمارش بیست شروع نمائید و این بار فاصله شمارش ها را بیشتر کنید , یعنی در بین هر شمارش بین پنج تا هفت تنفس فاصله دهید و پس از شمارش عدد سی , مجددا همان قسمت از عضو بدن را آزمایش کنید و چنانچه در این بار آن قسمت از بدنتان حرکت نداشت , باید بدانید که تلقین پذیری تا اینجا کامل بوده و شما توانسته اید در انجام آن کاملا موفق شوید.

11- جهت برخواستن از حالت خود هیپنوتیزم , با شمارش معکوس , به ذهن خود بقبولانید که وقتی از عدد سی به عدد بیست رسیدم , تمام عضلات بدن به حالت عادی بر می گردند و زمانی که شمارش به عدد ده رسید , حالت رخوت از بدنم دور می شود و پلک چشمها سبک تر می گردند و زمانی که شمارش عدد به یک رسید چشمهایم کاملا از هم باز می شوند و با آرامش کامل از جا بر می خیزم.

12- این تمرینات می بایست در هفته دوالی سه بار و هر بار حدود سی دقیقه انجام شوند تا زمانی که فرد به نحوه انجام عمل خود القا نمودن خویش کاملا مطمئن گردد پس از آن می تواند در هر زمانی که نیاز به خود القائی داست آن را به سادگی انجام دهد و آرامش خود را بدست آورد.

13- زمانی که فردی توانست به خود القائی (خود هیپنوتیزم) تسلط یابد و در هر زمانی که بخواهد , بتواند قوای ذهنی و عقلی و حتی جسمی خویش را تحت تاثیر تلقین پذیری های خود قرار دهد , پس از آن قادر خواهد شد در هر زمینه جسمی , روحی , روانی و... تلقینات مختلفی را به خود بنماید و حتی به راحتی بتواند برون فکنی های روحی نماید و جسم خویش را توسط روح خود از بالا مشاهده کند , یا ناراحتی های جسمی و روحی و روانی را از خود دور نماید و در زمان خود هیپنوتیزم , به گذشته های بسیار دور خود برگردد و مشاهدات ناشناخته ذهنی داشته باشد.

افرادی که به برخی از نیروهای نهان خود دست یافته اند و به راحتی می توانند جسم و روح و روان خویش را در هر شرایطی تحت تسلط این نیرو ها در آورند , از ضمیر ناخودآگاه خود می توانند هر نوع خواست عقلی و منطقی ای را داشته باشند و این ضمیرهوشیار و فعال , پس از مدتی تمام خواسته ها را بطور مطلوب انجام می دهد.

نوشته : حسن رهبرزاده

-------------------------------------
    شناور در رودخانه

قبل از خواب چشمان خود را آرام بسته و بدنتان را شل كنيد به گونه اي كه هيچ تنشي در بدنتان نباشد.اكنون خيال كنيد كه رودخانه اي با شتاب و پر خروش در ميان دو كوه جريان دارد .آن را نگاه كرده و به درونش شيرجه بزنيد اما شنا نكنيد.اجازه دهيد كه بدنتان بدون هيچ تنشي شناور شود.اكنون تنها شناور يد و داريد با آب رودخانه پيش مي رويد.جايي نيست كه به آن برسيد و مقصدي نداريد بنابر اين به شنا كردن نيازي نيست خود را مانند برگي خشك احساس كنيد كه بي هيچ كوششي روي آب شناور است .اين حس شما را با معناي "تسليم" و" توكل" و "رها ساختن كامل "آشنا مي سازد.

اثرات اين مديتيشنبه جاي شنا كردن در اقيانوس هستي در آن شناور شويد. هر گاه آماده شناور شدن باشيد خود رودخانه شمارا به اقيانوس خواهد برد. خود زندگي شما را به خدا مي رساند.
    رودخانه بدن شناور شما را با خود برده و شما شاهد آن بوده ايد. در اين پوچي شادي و سروري وارد مي شود كه آن را سرور خدايي مي ناميم.
    ---------------------------

همهء انسانها مرده بودند . خداوند راننده ی قطاری بود که تمام انسانها مسافر ان بودند. قطار به جهنم رسید خداوند فریاد زد جهنمیان پیاده شوند. عده ای پیاده شدند . قطار بار دیگر حرکت کرد. چندی گذشت. خداوند بار دیگر فریاد زد اینجا بهشت است .
    افراد زیادی پیاده شدند ولی افراد کمی در قطار ماندند. زمانی که درهای قطار بار دیگر بسته شد .
    خداوند برگشت و گفت : آری کسانی که مرا برای خودم می خواهند در مقصد بهشت پیاده نمی شوند .

الله يتوفي الانفس حين موتها و التي لم نمت في منامها فيمسك التي قضي عليها الموت و يرسل الاخري الي اجل مسمي ان في ذلك لايت لقوم يتفكرون

خداود ارواح را به هنگام مرگ قبض ميكند ، و ارواحي كه نمرده اند نيز به هنگام خواب ميگيرد؛سپس ارواح كساني كه فرمان مرگشان را صادر كرده نگه ميدارد و ارواح ديگري را (كه بايد زنده بمانند) باز ميگرداند تا سر آمدي معين؛در اين امر نشانه هاي روشني است براي كساني كه انديشه مي كنند.

سوره ي زمر ، آيه ي 42

در پناه نور حق باشید تالار های نیک صالحی

22. Top | #33
    تالار های نیک صالحی
    کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.08

مثل اینکه کسی تاپیک رو دنبال نمیکنه

کسی هم کتابها رو نخونده و تمرینات رو انجام نداده
    هر کسی ارزش این علم رو نمیدونه

یه روزی هممون میمیریم
    سعی کنید آدم خوبی باشید

عاقبت خاک گل کوزه گران خواهی شد
    ساقیا فکر سبو کن که پر از باده کنی

23. تشکرها از این نوشته :

24. Top | #34

سلام دوستان
    میانگین پست در روز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lvleri نمایش پست ها
    مثل اینکه کسی تاپیک رو دنبال نمیکنه

کسی هم کتابها رو نخونده و تمرینات رو انجام نداده
    هر کسی ارزش این علم رو نمیدونه

یه روزی هممون میمیریم
    سعی کنید آدم خوبی باشید

عاقبت خاک گل کوزه گران خواهی شد
    ساقیا فکر سبو کن که پر از باده کنی
    دوست محترم ممنون از راهنمایهاتون :)

اما منی که این تاپیک رو زدم قرار نشد که یه عده بیان بگن فلان کار رو انجام بدین و بقیشو

برید تو کتاب بخونید میخواستم از سیر تا پیاز ماجرا رو همین جا تو همین تاپیک گفته بشه و

در بارش بحث بشه ولی این طور نشد:(
    خدا حافظ همین حالا ....

25. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما raya برای ارسال این پست سودمند:

26. Top | #35
    تالار های نیک صالحی
    کاربر ویژه بخش ورزش

گروه کارگردانی صندلی داغ

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر شده 4,777 بار در 1,773 پست

دوست محترم ممنون از راهنمایهاتون :)

اما منی که این تاپیک رو زدم قرار نشد که یه عده بیان بگن فلان کار رو انجام بدین و بقیشو

برید تو کتاب بخونید میخواستم از سیر تا پیاز ماجرا رو همین جا تو همین تاپیک گفته بشه و

در بارش بحث بشه ولی این طور نشد:(

به نظر من هم درست میگن

شما خیلی مرموز صحبت میکنید
    چه طوربگم مثلا درمورد برون فکنی که گفته بودید که وقتی این کارو انجام میدید ممکنه یه چیزایی ببینید چه چیزایی رو مثلا منظورتونه من خیلی دوست دارم بدونم ولی اکثر کاربرانی که اینجا فعالیت میکنن سر بسته توضیح میدن طوری که یکی میفهمیم و 100تا سوال برامون پیش میاد.
    خیلی خیلی به این علم علاقه مندم و با این که ترسو هستم خیلی دوست دارم درموردش بدونم.لطفا شما که میدونید راهنمایی کنید
    ترسم از بی رحمی شب نیست
    ترسم از دل تنگی فرداست
    ترسم از شب مرگی آواز
    ترسم از تدفین قمری هاست
    سهمی از رجعت انسان
    سهمی از خدا شدن باش
    سهمی از معجزه ی عشق
    سهمی از معراج من باش
    از تو تا ویرونی من....

خدا نگهدار...

27. Top | #36
    تالار های نیک صالحی
    کاربر خوب

میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر شده 869 بار در 347 پست

آره منم همینطور. علاقه مندم و حتی مطالب رو دنبال میکنم. ولی چه فایده وقتی با خوندن چند خط چندین سؤال برام پیش میاد :(
    ما دوست داریم بدونیم. و شما که در این زمینه آگاهی دارین توضیح بدین. یه سری به صفحه های قبل بزنین می بینین که اگه جای ما بودین چقدر براتون سؤال پیش می آمد :confused:

خوب دوستان برای اینکه نترسین ابتدا خونسردی خودتون رو حفظ کنین. سپس یک نفس عمیق بکشین و بعد وارد این تاپیک بشین و بقیه ی پست ها رو بخونین.:D ای بابا ترس کجا بود :D خوب کم کم بگین تا کم کم بترسیم و همینطورم کم کم ترسمون میریزه و عادت میکنیم ;)
    انسان موجودی کنجکاوه و همیشه دوست داره چیزهای ناشناخته رو کشف کنه و به عجایب پی ببره. و همین باعث شده که انسان ها از بدو ِ پیدایش تا الان چیزهای زیادی رو کشف کردن و به خیلی چیزها پی بردن............ خوب ما هم انسانیم دیگه :eek: چطور شما نترسیدین و از ماوراءطبیعه خیلی چیزها می دونین حالا اگه ما بدونیم چیزی میشه :eek: :D
    تالار های نیک صالحیبالاترین لذت در زندگی اینست که علیرغم مشکلات خودتان ، سعی کنید دیگران را شاد کنید
    شادی اگر تقسیم شود ، دوبرابر می شود.... تالار های نیک صالحی

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن... یکی یکی به خدا بگو... خدا یادش نمیره...
    ولی تو یادت میره چیزی که امروز داری آرزوی دیروزت بوده... درسته؟؟

تالار های نیک صالحی

28. Top | #37

همکار قدیمی

میانگین پست در روز
    0.41
    تشکر شده 2,965 بار در 1,157 پست

اصلا خودتون ميگين ماورالطبيعه..يعني چيزي مافوق تصور ...ترس نداره كه براي چي بايد بترسيم؟

تالار های نیک صالحی
    به سراغ من اگر مي آييد ...نرم و آهسته بياييد مبادا كه ترك بردارد...چيني نازك تنهايي من

29. تشکرها از این نوشته :

30. Top | #38
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 125 بار در 62 پست

پیش فرض سلام

معنایفلسفه
    معنای فلسفه در طول تاریخ متغییر بوده است
    به ریشه لغوی خودتان اشاره کرده اید

اما فلسفه را در طول تاریخ بررسی می کنند .این خود یعنی همه داشته های بشر را شامل میشود حد اقل در راه اندازی علوم ،چون کلیات علوم رو تعریف می کنه.
    چنانچه در فرهنگ ما از حکمت سخن به میان می اید .
    دانش ،یعنی انچه که انسان مداند و میتواند بداند تقسیم بندی دارد که عمده ان 1 .جادوگری در دوره باستان 2 .حکمت 3. به صورت جزیی ،علم تجربی.
    باید به صورت رسمی و تقسیم بندی شده وارد بحث شد،فلسفه یک معنای عام دارد و یک معنای خاص،البته مرز مشخصی ندارد،ولی جایگاه سخن باید معلوم باشد.
    در مورد اینکه گفته شد به پرواز روح علاقه داریدباید بگوییم فلسفه فقط کمک می کند شما روح را بشناسید ،برای تعالی باید از مراد در سلوک کمک بگیرید.
    فضای فلسفه فضای اثبات است، حدود شناخت انسان رو مشخص می کنه.
    مبنای فلسفه عقل محض است،عرفان نفس است و علم ماده است.
    در باره هیپتونیزم ، مربوط به نفس است .

فلسفه به صورت رسمی در ایران تدریس میشه.

متافیزیک

متافیزیک نام مجموعه‌ای از مسائل عقلی و نظری است که بخشی از فلسفه به اصطلاح عام را تشکیل می‌دهد. چنانکه امروزه گاهی واژه فلسفه نیز به آن اختصاص داده می‌شود و گاهی متافیزیک یکی از اصطلاحات جدید فلسفه است.

ریشه لغوی

« فیزیک » در اصل لغتی یونانی به معنی « طبیعت » است و « متا » نیز به معنی « فراتر » و « مابعد » است. لذا متافیزیک را در زبان فارسی به فراماده ، فوق‌العاده ، مابعد طبیعت و ... آورده‌اند.

مقدمه

فیزیک عبارتست از پدیده‌هایی که با حواس پنجگانه خود در حالت عادی احساس می‌کنیم. بنابراین برای دریافت متافیزیک باید از حواس برتر بهره جست. پس متافیزیک عرصه باور کردن و فیزیک عرصه داشتن است. یعنی هرگاه بخواهیم چیزی را از راه مشاهده بدانیم، وارد عرصه باور می‌شویم. به عنوان مثال ، موجودات فیزیکی مانند سنگ ، پرنده ، انسان و آب را مشاهده می‌کنیم و لذا این مشاهده عینی و تجربی است. اما موجودات متافیزیکی مانند جن و روح را نمی‌توانیم مشاهده کنیم. بنابراین وارد عرصه باور می‌شویم و این همان متافیزیک است.

رابطه فیزیک و متافیزیک

از آنچه به صورت مقدمه ارائه شد، می‌توان نتیجه گرفت که آنچه از نظر فیزیک غیرقابل توجیه باشد، مربوط به متافیزیک است. فیزیک و متافیزیک دو مجموعه مجزا هستند که هیچ وجه مشترکی ندارند. فیزیک محدود به فضا و زمان است، در صورتی که متافیزیک فراتر از فضا و زمان است. اگر علم متافیزیک در عالم ماده و منطق ما قابل اثبات نباشد و قابلیت درک و فهم برای همه را نداشته باشد، دلیل بر نادرستی آن نیست. همچنین یک سری ذهنیت‌های خیالی در رابطه با آن که مربوط به عالم ماورای جهان می‌شود، ربطی به متافیزیک ندارد.

آیا ندیدن دلیل بر نبودن است؟

همانطوری که یک عالم مادی وجود دارد که اسب علم و دانش تجربی بشر در آن به تاخت و تاز می‌پردازد و هر روز پرده از اسرار آن برداشته می‌شود، یک عالم غیرمادی نیز احتمالا وجود دارد و می‌توان گفت که اگر قادر به درک آن نباشیم، نمی‌توانیم ندانستن خود را دلیل بر فقدان آن بدانیم. به عنوان مثال ، می‌توان گفت که وجود حضرت احدیت را نمی‌توان با چشم مادی مشاهده نمود، ولی این امر دلیلی بر رد وجود او نیست.

البته لازم به ذکر است که این مقایسه بسیار نادرست است. چون وجود مقدس خداوند ، هرچند به چشم ظاهر قابل روئیت نیست، اما با چشم دل همواره قابل دیدن است و اگر انسان اندک بهره‌ای از عقل و دانش داشته باشد، به راحتی می‌تواند وجود خداوند را با پوست و گوشت خود احساس کند. چون همانگونه که در آیات قرآنی نیز آمده است، به هر طرف که رو کنیم، رو به سوی خداوند کرده‌ایم و از آثار خلقت بینهایت زیاد و بی شمار او نیز می‌توان پی به وجود او برد.

آیا جهان و هستی همان است که می‌بینیم؟

هستی تنها همین نیست که با چشم سر می‌بینیم و با حواس پنجگانه خود احساس می‌کنیم. البته آنچه را هم که می‌بینیم و حس می‌کنیم در واقع همه حقیقت اشیا نیست. در ورای این عالم محسوس عالم‌هایی وجود دارد که نامرئی و نامحسوس است و می‌توان از آنها تعبیر به جهان غیب نمود. در عمق جهان متافیزیکی هم حقیقت نابی وجود دارد که فراتر از ماده است. جهان غیب را باید با چشمی دیگر و نگاهی متفاوت دید. به بیان دیگر ، باید با چشم دل و با گوش جان به سراغ جهان غیب رفت.

در واقع ، بخشی از رسالت پیامبران و رسولان الهی نیز این بوده است که چشم و گوش بشر را به همین حقایق بگشایند و به این ترتیب به دید انسان وسعت بخشند و به او یاد بدهند که فقط جلوی پای خود را نبیند و در آفاق گسترده سفر کرده و تنها به سطح ظاهری اشیا بسنده نکند و به ژرفنای عالم پی برد.

ارتباط متافیزیک و هیپنوتیزم

واژه « هیپنوتیزم » از یک کلمه یونانی که به معنی « خواب » است، گرفته شده است. در واقع هیپنوتیزم وضعیت یا حالتی است که طی آن فرد می‌تواند ، عکس‌العمل‌های خاصی در پاسخ به تلقینات از خود نشان دهد. امروزه هیپنوتیزم به صورت یک علم پذیرفته شده است و کاربردهای فراوان دارد. از این جمله می‌توان به تسکین درد بیماران ، ایجاد بی حسی و بیهوشی در بیماران ، تقویت حافظه ، تسهیل در امر یادگیری ، ایجاد و تقویت انگیزه برای مطالعه ، افزایش خلاقیت و غیره اشاره کرد. برخی معتقدند که در مراحل عمیق خلسه‌های هیپنوتیک می‌توان به ورای بعد مکان و زمان دست یافت.

مشروعیت علمی متافیزیک

در مورد متافیزیک بحث و جدلهای گوناگونی وجود دارد. برخی از نظر علمی آن را قبول کرده و برخی آن را زاییده تخیلات بشری می‌دانند. به هر حال متافیزیک به عنوان یک علم در کنار علوم دیگر وجود دارد. هرچند که در دانشگاههای معتبر رشته خاصی به عنوان متافیزیک که افرادی در سطح دکتری بتوانند در آن فارغ‌التحصیل شوند، وجود ندارد. البته در برخی کالج‌های خصوصی جاهای دیگر چنین چیزی وجود دارد. [/quote]

31. تشکرها از این نوشته :

32. Top | #39

سلام دوستان
    میانگین پست در روز
    0

از دوستان خواهش میکنم در این خصوص صحبت کنند

متا فیزیک و ماورائلطبیعه

ممنون میشم:o
    خدا حافظ همین حالا ....

33. Top | #40
    تالار های نیک صالحی
    كاربر ساده

میانگین پست در روز
    0.02

از دوستان خواهش میکنم در این خصوص صحبت کنند

متا فیزیک و ماورائلطبیعه

ممنون میشم:o
    قبلا اعلام کردم الانم میگم بنده یک مدیومم
    دوستان هم می بینم هر کدوم یه چیزی میگن و گمراه کننده ست
    بهترین کار اینه که یه موضوع رو از موضوعات ماورا انتخاب کنین هر چند بنده نمی تونم اینجا خیلی بیام ولی اگر کسی قدرتی داره می خواد کمک بشه می تونم شماره خودم رو در اختیارش بذارم ( تا حالا چند نفر رو اکه استحقاقش رو داشتن مدیوم کردم , وارد وادی شدن )

اینجام اگه بشه در خدمتم بهترین کار اینه که سوالتتون رو مبتدیانه بپرسید در هر سطحی که سوال رو مطرح کنید بنده در خدمتم و جواب میدم اینطوری بهتره

یا حق
    دوست يابي

سرها در گريبان است

34. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما vahiid برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

تالار های نیک صالحی مجوز های ارسال و ویرایش