تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

نحوه فعال سازی بلوتوث لب تاب؟

esitiz آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

پیش فرض نحوه فعال سازی بلوتوث لب تاب؟

چگونه می توانم بلوتوث را روی لپتاب دل اینسیرون n5010فعال کنم ؟ وقتی لپ تابو خریدم ویندوزش 32بیتی بود بعد خودم 64 بیتی نصب کردم یکی میگه برنامش تو درایو سی هست یکی میگه تو درایور مادربورد هست یکی میگه تو سی دی ویندوزه من هر سه جارو سرچ کردم فایل های زیادی با نام بلوتوث میاد که پسوندشون یاdll یا bdf خلاصه فایلی با پسونده exe نمیاد تا نصبش کنم در ضمن من وقتی با گوشی بلوتوث رو سرچ می کنم لب تابمو پیدا می کنه و مینویسهdell wiereless 365 ولی چون تنظیماتی تو لب تاب نیست نمی تونم بهش نصب شم.....؟

2. تشکرها از این نوشته :

مریم قاسمی آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

سلام من لب تاپ ایسر مدل 5250-bz479 دارم چطور میتونم بلوتوث رو فعال کنم؟ممنون

4. تشکرها از این نوشته :

milad_molai آواتار ها
    milad_molai آفلاين است مدیر تالار كامپيوتر و تكنولوژی
    یادت باشه که همیشه چشمت ، گوشت و قبلت رو باز نگه داری
    سن کاربر
    20
    تشکر شده 3,687 بار در 1,858 پست
    لايك دريافتي
    18
    لايك كرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم قاسمی نمایش پست ها
    سلام من لب تاپ ایسر مدل 5250-bz479 دارم چطور میتونم بلوتوث رو فعال کنم؟ممنون

سلام

اگر برنامه بلوتوث روش نصب باشه کار خاصی نیاز نیست انجام بدید . در همون منوی Taskbar مارک بلوتوث هست می تونید روش کلیک کنید و اکتیو کنید یا وارد کنترل پانل ویندوز شوید و از آنجا آیکون بلوتوث را پیدا کرده و فقط آن را اکتیو کنید . اما اگر برنامش نصب نباشه وضعیت فرق میکنه و باید حتما به ویندوز شناسایی بشه . البته معمولا ویندوز 7 اکثر بلوتوث ها رو خودش شناسایی می کنه ولی در این حین بعضی ها نیز شناسایی نمی شوند که باید حتما برنامه ی آنها نصب باشد.

باتشکر
    میلاد ملایی
    بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................

چناچه در بخش کامپیوتر تاپیک یا پستی را مشاهده کردید که مشکلات لینک دانلود داشت ، حاوی اسپم بود ، بی ربط نسبت به موضوع کلی بخش بود لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه به هر نحوی تمایل به همکاری با بخش کامپیوتر و تکنولوژی داشتید لطفا" مبادرت به ارسال پیغام خصوصی کنید.

چناچه انتقاد و یا پیشنهاد و نظری در مورد بخش کامپیوتر دارید لطفا" به گروه بخش کامپیوتر و تکنولوژی مراجعه فرمایید.

<<روزهای تعطیل مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی شنبه ها>>
    باتشکر
    میلاد ملایی
    مدیریت بخش کامپیوتر و تکنولوژی

mahdi yas آواتار ها
    mahdi yas آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    لايك دريافتي
    0
    لايك كرده
    0

سلام:
    یه برنامه ای هست به اسم (اسلیم درایور) با اون نرم افزار میتونی از طریق اینترنت دانلودش کنی.

PARI_NANAZ آواتار ها
    PARI_NANAZ آفلاين است کاربر خوب
    زندگی جریان داره بله !
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 1,741 بار در 557 پست
    لايك دريافتي
    1
    لايك كرده
    2

من یکبار همچین مشکلی برام پیش اومد توی Device manager , ایکون scan for hardware changs رو زدم درست شد (البته اگه بلوتوث تو لیست باشه)
    تولـــــــد و مــــــرگ اجتناب ناپذيرند، فاصله اين دو را زندگــي كنيم...

8. تشکرها از این نوشته :