خرید کریو

خرید vpn

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

خرید کریو

خرید vpn

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

تقویم سال 91-90 همراه با تمامی مناسبت های (شمسی، قمری، میلادی،زردشتی)داخل تقویم گوشی
تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
  1. Top | #1

همکار قدیمی بخش موبایل

میانگین پست در روز
    0.81
    تشکر شده 1,787 بار در 915 پست

پیش فرض تقویم سال 91-90 همراه با تمامی مناسبت های (شمسی، قمری، میلادی،زردشتی)داخل تقویم گوشی

تقویم سال 91-90 همراه با تمامی مناسبت های (شمسی، قمری، میلادی، زردشتی) داخل تقویم گوشی

به نام خدا

سلام عرض می کنم خدمت تمامی کاربران سایت ا پی دی ای فارسی

باید عرض کنم بنده تقویم سال 90 تا 91 رو با تمامی مناسبت ها کامل کردم و برای راحتی شما عزیزان در سایت قرار میدم

نکته: جزئیات تحویل سال و خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی رو هم وارد کردم که یک روز قبل از رخداد در تقویم گوشی قابل مشاهده هستش

تالار های نیک صالحی

طریقه استفاده:

ضمیمه اول برای تمامی گوشی های نوکیا هستش و برای استفاده از اون باید ovi suite یا pc suite رو نصب داشته باشید

نکته: برای استفاده از ضمیمه اول نیاز به گوشی خاصی ندارید که حتما سیستم عامل داشته باشه خودم رو 3500 هم همگام سازی کردم و تو تقویم گوشی قرار گرفت

اگر pc suite رو نصب دارید بعد از استخراج ضمیمه بر روی فایل دابل کلیک کنید سپس pc suite به طور خودکار برای همگام سازی بالا میاد و بقیه مراحل هم که نیاز به توضیح نداره.

اگر ovi suite نصب دارید ضمیمه رو استخراج کنید سپس از داخل برنامه برید بهtools>restore سپس در صفحه ظاهر شده next را بزنید در قسمت بعدی در پایین صفحه فایل بک آپ رو انتخاب و start را بزنید.

ضمیمه دوم برای گوشی های ** شده نوکیا

گوشی را در حالت ** قرار دهید

ایتدا برید به آدرس زیر:

private>10003a5b

نام پوشه رو به 10003a5 تغییر دهید سپس فایل ضمیمه دوم را استخراج کنید و پوشه 10003a5 رو در پوشه private جایگزین کنید و در نهایت نام پوشه 10003a5 رو به 10003a5b تغییر داده و گوشی رو راه اندازی مجدد کنید.

موفق باشید

by
    POPDA

عکس های پیوست شده عکس های پیوست شده
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

I am Not Hacker Any More Now I am CRACKER
    Sell:vps US , UK
    Sell:Skype Acc white 120$ Blance
    Sell:iTunes Gift Card
    Yid:r0vt

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما MoStaSHaR برای ارسال این پست سودمند:

3. Top | #2

همکار قدیمی بخش موبایل

میانگین پست در روز
    0.81
    تشکر شده 1,787 بار در 915 پست

دوستان برای استفاده از این تقویم با حالت نصبی و فرمت sis شما باید نکات زیر را رعایت نمایید.

قبل از نصب باید گوشی را در حالت ** قرار بدید,به مسیر c/private رفته و فولدر 10003a5b رو به اسم دیگری تغییر نام بدید و سپس حذف کنید.بعد از اون فایل sis رو از ضمیمه دانلود نصب کنید.بعد از نصب حتما یک مرتبه گوشی رو ریستارت کنید تا مراحل نصب کامل گردد.

تالار های نیک صالحی

Professional@POPDA
    عکس های پیوست شده عکس های پیوست شده
    • نوع فایل: jpg Scr000004.jpg (90.5 کیلو بایت, 233بار دانلود شده )
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

I am Not Hacker Any More Now I am CRACKER
    Sell:vps US , UK
    Sell:Skype Acc white 120$ Blance
    Sell:iTunes Gift Card
    Yid:r0vt

4. تشکرها از این نوشته :

تالار های نیک صالحی مجوز های ارسال و ویرایش