تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - صفحه اصلی
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
صفحه 34 از 53 نخستنخست ... 2430313233343536373844 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 680 , از مجموع 1042

همه چيز در مورد همستر

کاربر متوسط روزبه فتاحی آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 709 پست

[quote=alirezajjj;848233]چرا یه عده گفتن که آب برای همستر ضرر داره؟ اگه غذای خشک بخوره به آب هم احتیاج پیدا میکنه! در مورد صحبت یکی از دوستان باید بگم همستر اصلا از خانواده خوکچه هندی نیست و فقط در دسته جوندگان به هم میرسن.
    و اما در مورد بیماری مشترک هم باید بگم که همه میگن بیماری مشترک نداره، خودمم معتقدم که حیوون تمیزیه و نگه داریش در صورت رعایت اصول بهداشتی هیچ مشکلی نداره! اما یک مورد بیماری مشترک بین انسان و همستر هست که میتونین تو لینک زیر در موردش بخونین

من برای همسترم اب میزارم مشکلی هم تا حالا نداشته اما همستر در مناطق خشک بیشتره پس کم ابی به او سازگاره و اب بدنشو از گیاهان تامین میکنه:)
    ویرایش توسط Shikra : September 9th, 2010 در ساعت 11:49 AM
    سلام اومدمممممممممممممم>:w<

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما روزبه فتاحی برای ارسال این پست سودمند:

مدیر بخش پرندگان و گل و گیاه

Shikra آواتار ها
    تشکر شده 4,627 بار در 1,085 پست

سلام
    من قبلا به دوستاني كه در اين بخش فعاليت مي كنند تذكر داده بودم كه از ايجاد پستهاي نامربوط جدا خود داري كنند امروز مجبورم چند تا پست را پاك كنم
    دوستان به هم احترام بگذاريد
    ...

آلبوم
    پرنده هاي من

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Shikra برای ارسال این پست سودمند:

Shikra آواتار ها

[quote=alirezajjj;848233]چرا یه عده گفتن که آب برای همستر ضرر داره؟ اگه غذای خشک بخوره به آب هم احتیاج پیدا میکنه! در مورد صحبت یکی از دوستان باید بگم همستر اصلا از خانواده خوکچه هندی نیست و فقط در دسته جوندگان به هم میرسن.
    و اما در مورد بیماری مشترک هم باید بگم که همه میگن بیماری مشترک نداره، خودمم معتقدم که حیوون تمیزیه و نگه داریش در صورت رعایت اصول بهداشتی هیچ مشکلی نداره! اما یک مورد بیماری مشترک بین انسان و همستر هست که میتونین تو لینک زیر در موردش بخونین

سلام
    دادن آب به همستر ضرري نداره به شرطي كه خودش بخوره نه اينكه زوركي بديد بهش

اما در مورد سايتهايي كه معرفي مي كنيد
    بسياري از سايت هاي فارسي مطالبشون از روي هم كپي پيست شده و ممكنه برخي از اطلاعات اونها غلط باشه بنابراين فكر نكنيد كه هر چي توي اينترنت خونديد درسته حتي اينجا هم ممكنه بعضي ها توصيه هايي بكنند كه درست نباشه
    همه ممكنه اشتباه كنند و همانطور هم بعضي ها مي تونند حرف منطقي و درست بزنند
    اينجا همه دور هم جمع شديم كه از اطلاعات هم استفاده كنيم ولي هر حرفي كه اينجا يا در هر سايت ديگري زده ميشه به اين معني نيست كه صد در صد درسته
    ویرایش توسط Shikra : September 9th, 2010 در ساعت 11:49 AM
    ...

آلبوم
    پرنده هاي من

6. تشکرها از این نوشته :

سلام به شما و به خصوص shikra من به همه احترام میزارم من دوست ندارماز هم وطنام بد بگن یارو میگه ایرونی ها هیچی حالیشون نیست من واسم نیگاه کنم همه ی ایرانیهارو دوست دارم به خصوص برو بچه های این تالار امیدوارم از این مشکلات پیش نیاد خلاصه ببخشید

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما روزبه فتاحی برای ارسال این پست سودمند:

Shikra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghandeasall نمایش پست ها
    کاملا باهات موافقم.همستر اصلا از خانواده ی خوکچه نیست.در مورد بیماری ها هم کاملا درست میگی.همسترم منم هر روز آب میخوره با اینکه کاهو هم میخوره>:w<:rolleyes:
    متاسفانه تو ایران هیچکس اطلاعات علمی در مورد همستر نداره اگه هم داشته باشه فروشنده نیست.من امروز یه مشکلی واسه همسترم پیش اومده بود به همه ی سایتایی که توی اینترنت هست و خیلی هم ادعاشون میشه زنگ زدم که هیچ کدوم جوابگو نبودن و فقط میخوان یه چیزی بهت بفروشن.واقعا متاسفم:shame::shame:

دوست عزيز
    فرهنگ نگهداري از حيوانات خانگي در كشور ما تازه رواج پيدا كرده و خيلي ها اطلاعاتشون در موردش كمه حالا فرقي نمي كنه كه حيوان شما چي باشه
    اگر براي همسترتون يا هر حيوون ديگه اي مشكلي به وجود آمد به بيمارستان دامپزشكي تهران مراجعه كنيد اينم شماره تلفنش : 22675151
    متاسفانه مشكل كمبود اطلاعات در اين زمينه در كشور ما زياده اما همه را نبايد با يك ديد نگاه كرد
    حالا الان مشكل همستر شما چيه؟
    ...

آلبوم
    پرنده هاي من

نقل قول نوشته اصلی توسط shikra نمایش پست ها
    دوست عزيز
    فرهنگ نگهداري از حيوانات خانگي در كشور ما تازه رواج پيدا كرده و خيلي ها اطلاعاتشون در موردش كمه حالا فرقي نمي كنه كه حيوان شما چي باشه
    اگر براي همسترتون يا هر حيوون ديگه اي مشكلي به وجود آمد به بيمارستان دامپزشكي تهران مراجعه كنيد اينم شماره تلفنش : 22675151
    متاسفانه مشكل كمبود اطلاعات در اين زمينه در كشور ما زياده اما همه را نبايد با يك ديد نگاه كرد
    حالا الان مشكل همستر شما چيه؟
    دقیقا منم همینو میگم ولی منم تو یه سایت خونده بودم همستر از خوکچه هندی

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما روزبه فتاحی برای ارسال این پست سودمند:

Shikra آواتار ها

دوستان
    همستر حيوان تميزي است در بسياري از سايتهاي معتبر خارجي به افرادي كه مي خواهند براي كودكانشان يك حيوون خانگي جمع و جور و كم دردسربخرند همستر را توصيه مي كنند
    بيماري مشترك خاصي ندارند به جز برخي از سرماخوردگي ها
    در ضمن سرماخوردگي انسان خيلي راحت به همستر منتقل ميشه اگر يك وقت سرماخورديد از نوازش كردن و ور رفتن با همسترتون خود داري كنيد
    ...

آلبوم
    پرنده هاي من

راستی فراموشم نشه من تونستم از شیر خوردن همستر هام عکس بگیرم هر کس دوست داشت به البوم من سر بزنه پشیمون نمیشید مستندشونم تا 17 18 روز دیگه اماده میشه من تونستم تا همین لحظه از همسترهام مواظبت کنم تا حالا هیچکدومشون اسیب ندیدن

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما روزبه فتاحی برای ارسال این پست سودمند:

كاربر ساده
    تشکر شده 22 بار در 13 پست

سلام
    دادن آب به همستر ضرري نداره به شرطي كه خودش بخوره نه اينكه زوركي بديد بهش
    از خانواده خوكچه ندي هم نيست و فرمايش شما صحيح است
    اما در مورد سايتهايي كه معرفي مي كنيد
    بسياري از سايت هاي فارسي مطالبشون از روي هم كپي پيست شده و ممكنه برخي از اطلاعات اونها غلط باشه بنابراين فكر نكنيد كه هر چي توي اينترنت خونديد درسته حتي اينجا هم ممكنه بعضي ها توصيه هايي بكنند كه درست نباشه
    همه ممكنه اشتباه كنند و همانطور هم بعضي ها مي تونند حرف منطقي و درست بزنند
    اينجا همه دور هم جمع شديم كه از اطلاعات هم استفاده كنيم ولي هر حرفي كه اينجا يا در هر سايت ديگري زده ميشه به اين معني نيست كه صد در صد درسته
    من با حرف شما کاملا موافقم. اما لینکی که من گذاشتم مطلب رو با ذکر منبع گذاشته بود، و کاملا قابل تامل و تحقیق بود.

16. تشکرها از این نوشته :

كاربر ساده رویا زیبا آواتار ها
    تشکر شده 9 بار در 7 پست

سلام من همه جا خونده بودم که همستر تمیزه بعد شما میگید بیماری داره میترسم دچار بیماری بشم منو روشن کنید گیج شدم

18. تشکرها از این نوشته :

كاربر ساده علی ملکی رضایی آواتار ها
    تشکر شده 94 بار در 57 پست

سلام دوستانمیخواستم بگم حیواناتی از قبیل همستر و سگ و.... نگهداریش تو ایران کم رواجه به خاطر همین شناخت کمی از حیوانات داریم بعد همینجا جا داره بگم که همستر از نزاد خوکچه ی هندی نیست از خانوادهی خوکچه ی هندیه.اگه باور ندارین میتونین از یه دامپزشک بپرسین.

20. تشکرها از این نوشته :

كاربر ساده رویا زیبا آواتار ها
    تشکر شده 9 بار در 7 پست

دوستان
    همستر حيوان تميزي است در بسياري از سايتهاي معتبر خارجي به افرادي كه مي خواهند براي كودكانشان يك حيوون خانگي جمع و جور و كم دردسربخرند همستر را توصيه مي كنند
    بيماري مشترك خاصي ندارند به جز برخي از سرماخوردگي ها
    در ضمن سرماخوردگي انسان خيلي راحت به همستر منتقل ميشه اگر يك وقت سرماخورديد از نوازش كردن و ور رفتن با همسترتون خود داري كنيد
    من چطور ستاره دار میشم تازه واردم چطور ساده یا مثل شما راهنمایی کنید بعدش من از لیست دوستام سر در نمیارم

22. تشکرها از این نوشته :

كاربر ساده ghandeasall آواتار ها
    تشکر شده 39 بار در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه فتاحی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم موافقم ولی به هم وطنات توهین نکن اگه سوالی داری در این تالار مطرح کن شاید یکی از ما بتونه کمک کنه من خودم بدون هیچ کمکی از دیگران تونستم تو کارم موفق باشم من 36 تا خرگوش دارم همه سالم 1 سگ 2 جفت همستر با 5 توله همستر 5 روزه 2 دونه سیره واکواریوم 2 متری با ماهی های مختلف 10 12 تا مرغ و خروس لاری و چندتا مینیاتوری و اخریش 2 تا اردک ناز من از همه ی اینا مواظبت میکنم بدون هیچ مشکلی پس به دیگران هم توهین نمیکنم درد سر خودشم داشته هم از نظر مالی هم از نظر موقیت من در س میخونم پ نگهداریش برام سخته
    سلام به دوست گلم روزبه>:w<
    روزبه عزیزم منظورم از اطلاعات علمی تحصیلات بود.اونم نه دامپزشکی.زیست شناسی علوم جانوری.واسه ارشد هم گرایش جوندگان
    توهین کجا بود؟ واقعیته:eek:
    این اطلاعاتی هم که شما و بقیه دارین از روی تجربه س
    همستر من چند روزه که بیحاله نه میره تو چرخ و فلکش نه از قفسش بالا میره.چشماش کدر نیست.مقعدش کبود نیست غذا هم میخوره خلاصه همه چی میزونه
    حالا چشه؟:confused:
    ضمنا خودم هم دارم سکته میکنم:((
    i can calculate the motion of heavenly bodies,but not the madness of people" Isaac Newton

سلام به رویا زیبامیخواستم بگم نه همستر هیچ بیماری نداره اینو بهت اطمینان میدم اگه بیماری داشت من به هیچ وجه همستر نگه نمیداشتم چون رو بیماری حیوانات خیلی حساسم.

25. تشکرها از این نوشته :

پیش فرض همستر

روزبه عزیزم منظورم از اطلاعات علمی تحصیلات بود.اونم نه دامپزشکی.زیست شناسی علوم جانوری.واسه ارشد هم گرایش جوندگان
    همستر من چند روزه که بیحاله نه میره تو چرخ و فلکش نه از قفسش بالا میره.چشماش کدر نیست.مقعدش کبود نیست غذا هم میخوره خلاصه همه چی میزونه
    سلام خدا نکنه اینارو باید از دام پزشک حضوری پرسید راستی رزیم غذایشو بنویس شاید اونجا مشکلی باشه یا جایی که همستر تو گذاشتی ما واسه راهنمایی اینجاییم

27. تشکرها از این نوشته :

یه مدت که مرتب به این سایت سر بزنی و پیغام بذاری مثل بغیه ستاره دار میشه البته جا داره بگم کارای مفیدی که واسه این سایت انجام میدی بی تاثیر نیست تو ستاره گرفتن

29. تشکرها از این نوشته :

کاربر خوب کاسان دان آواتار ها
    تشکر شده 1,365 بار در 457 پست

میتونی این کارو امتحان کنی من همسترم و برده بودم سفر و یه روز دیدم که خیلی ارومه .
    خیلی نگران شدم حتی راه هم نمیرفت اما با کاری که کردم حالش خوب شد .

وقتی که بیداره و غذاش و هم خورده بیارش بیرون بذارش رو زمین 0البته اگر شیطنتو دوست داره و کنجکاوه) بالا سرش باش اما بهش کاری نداشته باش .ممکنه کلا دوساعتی وقت ببره اما بعد از یک ربع راه میافته و شروع میکنه اروم اروم به بازی .

در ضمن دوستان لطف کنن شربت انگل همستر و به موقع بهش بدن تا بیمار نشه .
    اولین بار 3 ماهگیه همستره .:)
    از گره ها و پیوندها پاک گشته ام
    داشته هایم کمتر ولی دستاوردهایم بیشتر شده اند
    و بیرون از این راه دور افتاده فرمانروایی می کنم
    سرگردان .....آواره.....
    خانه به دوش ....ولگرد......
    هر چه میخواهی مرا صدا کن

ولی من هر کجا که بخواهم وقتم را می گذرانم
    و آزادانه در هر کجا عقایدم را بازگو می کنم
    هرکجا بخواهم دوباره از سر خواهم گرفت
    و هر کجا که پرسه بزنم
    هرکجا که سر بر بالین بگذارم خانه من است .

31. تشکرها از این نوشته :

نقل قول نوشته اصلی توسط کاسان دان نمایش پست ها
    میتونی این کارو امتحان کنی من همسترم و برده بودم سفر و یه روز دیدم که خیلی ارومه .
    خیلی نگران شدم حتی راه هم نمیرفت اما با کاری که کردم حالش خوب شد .

وقتی که بیداره و غذاش و هم خورده بیارش بیرون بذارش رو زمین 0البته اگر شیطنتو دوست داره و کنجکاوه) بالا سرش باش اما بهش کاری نداشته باش .ممکنه کلا دوساعتی وقت ببره اما بعد از یک ربع راه میافته و شروع میکنه اروم اروم به بازی .

در ضمن دوستان لطف کنن شربت انگل همستر و به موقع بهش بدن تا بیمار نشه .
    اولین بار 3 ماهگیه همستره .:)
    نه بابا دیگه راه میره.فقط نسبت به چند روز قبل که یه جا بند نمیشد آروم تر شده.خوابشم بیشتر شده:(
    i can calculate the motion of heavenly bodies,but not the madness of people" Isaac Newton

ببین جناب روزبه اینکه بگیم کسی در ایران اطلاعات علمی در مورد همستر نداره یا اگه داره فروشنده نیست توهین نیست.
    ظاهرا شما و دوستت به فوتبال علاقه مندین پس یه مثال فوتبالی میزنم.ما اگه بگیم فوتبال ایران در سطح برزیل نیست یا توی ایران بازیکنی نیست که در سطح بازیکنان برزیلی باشه این توهین به ایرانیاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نیست عزیزم.نیست دلبندم
    نمونه ش برو تو خیابون یه گربه رو نگاه کن ببین چه برخوردی باهاش میشه.حالا تو اینو با کشوری مثل انگلستان مقایسه کن که در اونجا خانواده تشکیل شده از پدر مادر فرزند(یا فرزندان) و حیوان خونگی(پت)

علی جان نژاد برای یه حیون تعریف میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!.مثلا نژاد های مختلف سگ.همستر و خوکچه هندی دو تا حیوون کاملا متمایز هستن.ضمنا کی از نژاد حرف زد؟؟؟؟
    دارم یه تحقیق جامع در مورد تفاوت همستر و خوکچه و هفت پشت اونا انجام میدم آماده شد حتما اینجا میزارم که دوستان مطلع شن
    ش***ا جان لطف کن این پست رو پاک نکن

همگی موفق باشین

34. تشکرها از این نوشته :

پیش فرض همستر

ببین جناب روزبه اینکه بگیم کسی در ایران اطلاعات علمی در مورد همستر نداره یا اگه داره فروشنده نیست توهین نیست.
    ظاهرا شما و دوستت به فوتبال علاقه مندین پس یه مثال فوتبالی میزنم.ما اگه بگیم فوتبال ایران در سطح برزیل نیست یا توی ایران بازیکنی نیست که در سطح بازیکنان برزیلی باشه این توهین به ایرانیاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نیست عزیزم.نیست دلبندم
    نمونه ش برو تو خیابون یه گربه رو نگاه کن ببین چه برخوردی باهاش میشه.حالا تو اینو با کشوری مثل انگلستان مقایسه کن که در اونجا خانواده تشکیل شده از پدر مادر فرزند(یا فرزندان) و حیوان خونگی(پت)

علی جان نژاد برای یه حیون تعریف میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!.مثلا نژاد های مختلف سگ.همستر و خوکچه هندی دو تا حیوون کاملا متمایز هستن.ضمنا کی از نژاد حرف زد؟؟؟؟
    دارم یه تحقیق جامع در مورد تفاوت همستر و خوکچه و هفت پشت اونا انجام میدم آماده شد حتما اینجا میزارم که دوستان مطلع شن
    ش***ا جان لطف کن این پست رو پاک نکن

همگی موفق باشین
    سلام من به فوتبال هیچ علاقه ای ندارم و حرفاتم قبول دارم من از دید منفی به حرفات توجه کردم خلاصه معذرت:x:

36. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما روزبه فتاحی برای ارسال این پست سودمند: