تاریخ امروز :
تالار های تخصصی نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    fahimeh88 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    30
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض دوره های اموزش غریق نجات

سلام .من دوست دارم غریق نجات بشم .شنای کرال پشت .و کرال سینه امم خوبه .ولی لاک پشت و پروانه نه .میخواستم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه .اولا میتونم با این اوصاف توی ازمون ورودی شرکت کنم .؟؟؟کار راحتی هست یا نه؟؟ بعد از اینکه مدرک گرفتم برام کار هست؟؟؟؟اخه خیلی مدرک دارم .که گزاشتم لب کوزه .

آگرا آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    39
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

دوست عزيز براي گرفتن مدرك نجات غريق بايد شناي قورباغه را در حد بسيار خوب و كامل بلد باشيد چون تمام مباحث نجات وحمل غريقها بااين شنا انجام ميگيرد-ضمنا براي گرفتن نجات غريق شناي كرال سينه وپشت را هم ميبايست در حد متوسط بلد باشيد شناي پروانه ضرورت چنداني ندارد در ضمن گرفتن كارت نجات غريق اصلا ساده نبوده ومراحل سختي دارد از جمله حمل غريق - شنا با لباس - آشنائي كامل با آناتومي بدن انسان ونحوه احيا قلب وتنفس مصنوعي براي سنين مختلف
    ویرایش توسط آگرا : October 29th, 2010 در ساعت 07:33 PM

dany+ آواتار ها
    dany+ آفلاين است كاربر ساده
    تشکر شده 40 بار در 14 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh88 نمایش پست ها
    سلام .من دوست دارم غریق نجات بشم .شنای کرال پشت .و کرال سینه امم خوبه .ولی لاک پشت و پروانه نه .میخواستم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه .اولا میتونم با این اوصاف توی ازمون ورودی شرکت کنم .؟؟؟کار راحتی هست یا نه؟؟ بعد از اینکه مدرک گرفتم برام کار هست؟؟؟؟اخه خیلی مدرک دارم .که گزاشتم لب کوزه .
    سلام
    به غیر از شنای کرال و...مهمتر ازهمه باید پای دوچرخه قوی بزنی که از همه مهمتره.
    دوما شنای سر بالا.
    سوما گرفتن غریق ورهائی از غریق
    .
    .
    .
    وبعد هم جمله معروف خواستن توانستن استنا امید نشو موفق میشی.
    ارادتمند همه ناجیان غریق.
    ناگهان چقدر زود دیر می شود.

4. کاربر مقابل از dany+ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohsen1414 آواتار ها
    mohsen1414 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    زیر 30
    تشکر شده 18 بار در 5 ارسال

از رکوردهایی که در نجات غریق باید بزنید :

قورباغه 100 متر زیر 2 دقیقه
    کرال سینه 200 متر زیر 4 دقیقه

.
    ...خداوندا... اگر چه شکمهایمان گشنه است اگرچه حقوقی نمی گیریم اگرچه هزار آرزو در یک جیب و هزار تومان در جیب دیگر داریم تو را شکر می گوییم ، که دروازه های خیال را بر ما گشودی و ما را از نعمت انرژی اتمی برخوردار خواهی کرد و ما را در چشم دشمنان حسود همچون خاری قرار دادی . فقط خداوندا کاری نکن که ما را از چشم بیرون بیاورند و در زباله دان بیندازند !!

amirshadan آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    26
    تشکر شده 125 بار در 71 ارسال

البته نجات غریقی 3 تا بخش :
    کمک نجات برای زیر 18 سال
    نجات غریق درجه 2
    نجات غریق درجه 1 یا همون لیدر
    مثلا شما بعد 6 سال کمک نجات بودن و بعد 6 کارت مهارت می تونین درآزمون نجات غریقی درجه 2شرکت کنید . (البته به صورت یکباره هم میشه در آزمون درجه 2 شرکت کرد)
    آزمون هاشونم از شفاهی و کتبی و عملی نمونه عرض منم در عملی منهای فرمایش دوستان برای شنا های لازمه در نجات غریق در جه 2
    حمل مسدوم + کمک های اولیه + 3 حرکت برای رهایی و نجات خود از دست شخص غرق شده و کمک به آن در مدت 1 دقیقه
    5 دقیقه پا دوچرخه بدون دخالت دست و ...
    در مورد کار :
    هر سال قبل شروع فصل شنا ( تابستان) در دوره شرکت کنین و برگه مهارت همون سال و بگیری و آزمون کوچک داره .
    حقوقشم پایه وزارت کاری برای سال اول 330.000 تومان البته ساعت کاری نجات غریقها 6 ساعت نه 8 ساعت
    برای مناطق گرمسیر 15% افزایش حقوق دارین
    برای سانس 6 تا 22 هم 20% افزایش حقوق
    برای 22 تا 6 صبح هم 35% افزایش حقوق
    اینکه کار هم پیدا بشه یا نه فدراسیون مسئول نیست و کلا هر کاری سختی خاص خودشو داره ولی این مقداری بیشتر چون جان آدمها دست شماست

Seena.A آفلاين است تازه وارد
    ---
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال

خيلي هم سخت نيست شما ٢-٣ هفته رو كرال و غورباغه كار كني (اگه امادگيش رو داشته باشي) رديفه. من خودم دوچرخم ضعيف ركورد رو ١ هفته اي به ٥ دقيقه رسوندم. البته با وزنه ٥ كيلويي.
    در مورد كار هم فقط اشنا ميطلبه.
    تايم ها رو هم به شرط بهبود تا ٨ ثانيه بيشتر همقبول ميكنن.
    در كل ارزشش رو داره.

8. کاربر مقابل از Seena.A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: