تاریخ امروز :
تالار های نیک صالحی - Powered by vBulletin
تبلیغات
تولبار جدید و آپدیت شده مخصوص نیک صالحی آماده دانلود است ، برای دانلود کلیک کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    omidamir آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 22 بار در 8 ارسال

پیش فرض پروتون ویرا را با تمام امکانات و قابلیت ها بشناسیم

ویرا محصول شرکت پروتون مالزی با همکاری شرکت میتسوبیشی ژاپن

در این جا به معرفی قابلیت ها و امکانات پروتون ویرا می پردازیم

پروتون ویرا خودرویی فراتر از اطمینان :
    خودروی پروتون ویرا عنوان پر فروش ترین مدل از تولیدات شرکت پروتون را به خود اختصاص داده است . ویژگی های خاص این خودرو ، نظیر فضای داخلی ایده آل ، شتاب و قدرت مناسب به همراه مصرف سوخت پایین ، ایمنی بسیار بالا ، اطمینان خاطر به هنگام رانندگی در شرایط مختلف جاده ای ، آرامش و آسایش کلیه ی سر نشینان و حضور موفق در بیش از 60 کشور دنیا همراه با کانامه ای درخشان از 4 بار انتخاب این خودرو به عنوان 5 خودروی برتر بازار انگلستان در سال های اخیر توسط JD POWER از خصوصیاتی است که باعث گردیده اند این خودرو به واقع از دیگر خودرو های هم ردیف خود متمایز گردد .
    ثبات این خودرو به هنگام هرکت بسیار ستودنی است . هدایت و کنترل آن ، مفهوم کامل فرمانپذیزری را القا می کند . نرمی اتاق ، نهایت آسایش را برای تمامی سر نشینان و به ویژه راننده فراهم آورده است . به گونه ای که راننده در سفر های طولانی مدت به هیچ وجه احساس ناراحتی و خستگی نخواهد کرد . به جراءت می توان گفت : عملکرد پروتون ویرا فراتر از انتظارات موجود از این خودرو است و شما می توانید لذت واقعی رانندگی را با این خودروی استثنایی تجربه کنید.

پروتون ویرا ، تکنولژی و طراحی میتسوبیشی :
    تولید خودروی پروتون ویرا توسط شرکت صنایع زاگرس خودرو و تجت لیسانس پروتون مالزی از سال 1383 در ایران آغاز گردیده است و تا کنون هزاران دستگاه از این خودرو با کمترین مشکل ، مسافتی بیش از 200000 کیلومتر را پیموده و با کارکردی فوق العاده موجب تحسین مالکین خود گردیده است . در زیر با برخی از ویژگی های این خودرو ی استثنایی آشنا می شوید :
    خودروی پروتون ویرا در اصل همان میتسوبیشی لانسر می باشد که تولید آن در سال 1994 در کشور مالزی با همکاری مشترک شرکت پروتون و میتسوبیشی آغاز گردیده است . این خودرو به دلیل قابلیت های منحصر به فرد خود از موفق ترین خودرو های تولید شده توسط میتسوبیشی و پروتون می باشد و PLATFORM آن کماکان در خودرو های جدید میتسوبیشی مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای که هرسال ضمن انجام تغییرات فنی لازم ، کیفیت خود را مطابق با آخرین استاندارد های جهانی صنعت خودرو حفظ نموده است .

طراحی بر اساس اصول آرکونومی :
    طراحی فضای داخلی پروتون ویرا کاملاً بر طبق اصول ارگونومی و استاندارد های جهانی صنعت خودرو سازی صورت گرفته است .
    کنسول جلوی این خودرو به گونه ای است که به بهترین شکل کلیه ی عملکرد ها را در اختیار راننده قرار می دهد . صندلی های کلیه ی سرنشینان مطابق استاندارد های بدن انسان طراحی گردیده است و ضمن ایجاد فضای مناسب بین سرنشینان و به ویژه راننده امکان تسلط کامل او را بر جاده و محیط اطراف فراهم کرده اند . می توان گفت : نقاط کور در طراحی این خودرو به حد اقل رسیده است .

فرمان پذیری بی نظیر :
    شرکت پروتون با بکارگیری سیستم تعلیق و مستقل مک فرسون در جلو و سیستم تعلیق مفصلی مولتی لینک در عقب خودرو ضمن افزایش تعادل خودرو در پیچ ها و جاده های لغزنده ، فرمان پذیری خودرو را به طور قابل توجهی افزایش داده است . از آن جایی که مکانیزم ارتباطی بین دسته دنده و گیربکس خودرو های پروتون از نوع کابلی است ، این ویژگی نیز نرمی ، ایمنی و راحتی راننده درتعویض دنده ها را فراهم کرده و در نتیجه باعث افزایش اعتماد به نفس راننده در کنترل و هدایت راحت تر خودرو و جلو گیری از انحراف آن می گردد .

پروتون ویرا ، خودرویی تولید شده با استفاده از بهترین قطعات :
    امروزه کشور مالزی به دلیل حضور شرکت های متعدد و صاحب نام جهان در زمینه ی قطعه سازی ، به عنوان یکی از قطب های این صنعت محسوب می شود .هم اکنون بیش از 400 شرکت قطعه ساز در این کشور فعالیت می کنند و این در حالی است که بسیاری از آنها با بکار گیری دانش فنی شرکت های معتبر ژاپنی ، اروپایی و آمریکایی برای خودرو سازانی همچون مرسدس بنز ، بی ام و ، تویوتا ، فورد ، نیسان ، هوندا ، پژو و ..... قطعه تولید می کنند .

موتور :
    حجم موتور : CC1468
    حداکثر قدرت : RPM6000 @ HP90
    حداکثر گشتاور : RPM3000 @ NM126
    تعداد سوپاپ : 12
    مصرف سوخت در 100 کیلومتر : 6.7

امکانات رفاهی و ایمنی :
    _ مه شکن جلو و عقب
    _ آینه های جانبی برقی
    _ تمام شیشه ها برقی مجهز به قفل کودک
    _ برف پاک کن شیشه عقب ( در مدل لیفت بک )
    _ شیشه ی عقب مجهز به گرمکن
    _ ضبط CD همراه با رادیو استریو مجهز به چهار باند
    _ جای قرار گیری بطری آب در کنسول جلویی
    _ در باز کن باک و صندوق عقب از داخل خودرو
    _ کنترل چراغ های جلو از داخل خودرو
    _ به انضمام بدنه ی تجهیز شده به لوله های فولادی که ایمنی بالایی را در هنگام تصادفات فراهم آورده است
    _ چراغ سوم ترمز
    _ باله ی روی درب صندوق عقب ( در مدل لیفت بک )
    _ سیستم تهویه ی مطبوع
    _ فرمان هیدرلیک
    _ ترمز جلو دیسکی خنک شونده و ترمز عقب کاسه ای با کار کرد عالی
    جالب توجه است که اشاره کنم اختلاف قیمت این خودرو با سمند و پژو 405 به دلیل امکانات بیشتر و این است که تمامی قطعات این خودرو به صورت آماده وارد شده و در شرکت زاگرس خودرو مونتاژ می شود .
    آماده هستم به سوال شما در مورد این خودرو پاسخ بدهم .

2. 4 کاربر مقابل از omidamir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

جواد صنعتی آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

با سلام قیمت این ماشین چنده ممنون میشم ازتون

omidamir آفلاين است تازه وارد
    تشکر شده 22 بار در 8 ارسال

مدل لیفت بک دنده معمولی : 14 تا 15 ملیون تومان
    مدل سدان همین حدود کمی کمتر
    مدل لیفت بک دنده اتوماتیک : 15 تا 16 ملیون تومان
    لیفت بک هم قشنگتر و هم امکانات بیشتری دارد.
    اگه اطلاعات دقیق قیمت را می خوای با شماره ی 3506082 _0662 تماس بگیر
    این نمایندگی شرکت زاگرس خودرو در بروجرد است .

v.h.fm آفلاين است تازه وارد

Unhappy فقط تعریف بیهوده است !

پروتن ویرااتومبیلی پرمصرف در داخل شهر باشتاب وسرعت کندوتنبل ماشین پرسروصدا با تکنولوژی10سال پیش!خودم به تازگی خریدم وحسابی سرم کلاه رفته وقتی خریدی صاحب اول وآخرش خودتی.:eek:

kavehj آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    31

پیش فرض بسیار عالی است

مطالب ذکر شده مورد تایید است.

من خودروی خود را یک ماه پیش تحویل گرفته و حدود 600 کیلومتر کارکرد دارد.

خدمات پس از فروش خودرو فوق العاده است.

در بسیاری از اوقات شما می توانید خودرو خود را دوباره به زاگرس خودرو بفروشید.

dolat آواتار ها
    dolat آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    15
    تشکر شده 89 بار در 62 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط v.h.fm نمایش پست ها
    پروتن ویرااتومبیلی پرمصرف در داخل شهر باشتاب وسرعت کندوتنبل ماشین پرسروصدا با تکنولوژی10سال پیش!خودم به تازگی خریدم وحسابی سرم کلاه رفته وقتی خریدی صاحب اول وآخرش خودتی.:eek:
    فكر كنم مدل سدانش اينطوري باشه . آخه گفتن ميخوان مدل سدانشو تعطيل كنن .:eek:
    فروش تلفن همراه با قیمت های بسیار مناسب . برای درخواست با یاهو آی دیم ( Reza_tooni ) در تماس باشید !

dolat آواتار ها
    dolat آفلاين است کاربر معمولي
    سن کاربر
    15
    تشکر شده 89 بار در 62 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط omidamir نمایش پست ها
    جالب توجه است که اشاره کنم اختلاف قیمت این خودرو با سمند و پژو 405 به دلیل امکانات بیشتر .
    دوست من فكر نميكني يه ذره زياده روي كردي ؟؟؟؟ كجا امكاناتش از سمند بالاتره ؟؟؟:eek: واقعا كه ؟؟:))
    فروش تلفن همراه با قیمت های بسیار مناسب . برای درخواست با یاهو آی دیم ( Reza_tooni ) در تماس باشید !

saeed_cool68 آواتار ها
    saeed_cool68 آفلاين است كاربر ساده
    سن کاربر
    21
    تشکر شده 28 بار در 15 ارسال

راستی از قابلیتهای دیگه این ماشین اینه که تو پیچها برای حفظ تعادل لاستیکارو به سمت داخل میده.البته نه به خفنی بی ام دبلیو;)در کل ماشین خوبیه

1344 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    43

باسلام دوستان خودرو پروتون درهيچ مدلي از زاگرس خودرو نخرين اين شركت هنوز خودرو فروخته شده سال 86 راتحويل نداده وبه خريداران پيشنهاد انصراف ميدهند من خودم فريب تبليغات همين سايت خوردم وهنوز خودرو خريداري شده تحويل من نشده

1344 آفلاين است تازه وارد
    سن کاربر
    43

پیش فرض تبليغ دروغ زاگرس خودروبراي فروش پروتون

:((
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1344 نمایش پست ها
    باسلام دوستان خودرو پروتون درهيچ مدلي از زاگرس خودرو نخرين اين شركت هنوز خودرو فروخته شده سال 86 راتحويل نداده وبه خريداران پيشنهاد انصراف ميدهند من خودم فريب تبليغات همين سايت خوردم وهنوز خودرو خريداري شده تحويل من نشده

حامد محمدی آفلاين است تازه وارد

عزیز من چرا در مورد چیزی که نمیدونی نظر میدی موتور پروتون مال میتسوبیشیه که به شتاب و نرمی معروفه .شما بهتره که اول بری پیش یک مکانیک که بهت بگه اقا این ماشین پرایده این 405 که اول فرق بین این دوتا رو بفهمی بعد بیای نکته دوم اینکه شمایی که حرف از تکنولوزی میزنی بهتره بدونی که تکنولوزی 405 مال سال 1980 ده. که پرشیا رو از روی همون زده . ممشکلی که وجود داره در بین مردم اینه که کسی به مشخصات فنی و ایمنی ماشین نگاه نمیکنه فقط به ظاهر ماشین.نکته سوم اینکه اگه خبر نداری پارس اصلا در فرانسه تولید نشد به خاطر مشکلات فنی زیادی که داشت اما پروتون ماشینیه که بازار اصلیش تو انگلستان مخصوصا مدل ویرا که از لحاظ ظاهری و ایمنی و نرمی حرف اول رو در رده 20 میلیون میزنه